şükela:  tümü | bugün
 • sesi çok güzel yarışması'nın müthiş sesli yarışmacısı.

  (bkz: buralar entry dolacak)
 • saçma sapan sesi çok güzel formatlı yarışmasında kendini harcatmamasını umduğum yarışmacı.

  ne güzel öyle
  en çok da annesi
  ağlamasın lagn anneler
 • şarkının sözlerini bile bilmiyorum ama kız söyledikçe ağlıyoruz. kesinlikle harcanmamalı. hem kendi güzel hem sesi güzel hem kendi güzel. çok güzel demişmiydim.
 • muhtemelen televizyona çıktığı için sapık ve saplantılı birinin şiddetine maruz kalmış biridir. ailesinden biri de o aptal ve ilkel töre kurallarını uygulamış olabilir. sonuç itibariyle ülkemizin kanayan yarası kadına karşı şiddet onu da bulmuştur. umarım hayatta kalır.
 • başından vurulup ağır yaralanmış. ilk defa haberi gördüğümde izledim videolarını. çok üzüldüm, umarım kurtulur sağlığına kavuşur yeniden. gencecik kız kim nasıl böyle bir şey yapar aklım almıyor. allah kahretsin.

  http://www.radikal.com.tr/…287&utm_campaign=turkiye
 • insansı ilkel yaratıkların saldırısına uğramış kız.

  bir mucize olsun, sağlığına kavuş kızım.
 • bu toprağın erkeği çok acımasız.

  kadın ona itaat etsin istiyor. ona itaat ettiği sürece bir köşede dursun, onu geçmeye çalışmak ne haddine; aman sivrilmesin.

  erkek; kızını, karısını bırakınca da kadın güçsüz kalsın, giden erkeğe beddua ede ede zar zor bir yaşam sürsün, herif de babasından, dedesinden gördüğü gibi ''köpeğin duası kabul olsa gökten kemik yağardı eheh'' deyip yeni hayatını yaşasın.

  anca arada onların acı çektiklerinin, sefalet içinde olduklarının haberini alsın istiyor. ah, alır da... maalesef kadın tek başına kalınca ülkemdeki en yaygın kaderi de budur. ucuz işgücüdür; fazla para kazanamaz. babasızsa, dulsa kolay kadındır konu komşunun gözünde, rahat hareket edemez, psikolojik sorunlar baş gösterir...

  adamın vicdanı rahattır. erkeklere vicdanın ne olduğu öğretilmez çünkü; o erkektir, ona itaat etmeyenler vicdanlarını sorgulamalıdır.

  peki, işler onların beklediği gibi gitmez de eski eş başarılı olursa, yeniden aşkı bulursa, kızı okursa, bir yerlere gelirse, annesine o bakarsa ne olur? işte burada erkeklerin devreler yanıyor; bu büyük ego bununla başa çıkamıyor.

  babası onları terk ettikten sonra binbir güçlükle okuyup doktor olan cevahir çağlar'ın hikayesi aklıma geldi güzel mutlu'nun öldürülüşünü haber alınca. baba küçükken bunları terk edip onca yıl ne arayıp ne sormuştu. kızın doktor olduğunu öğrenince de eski eşiyle, kızına musallat olup en sonunda gariplerimi bir av tüfeğiyle vurmuştu. işler umduğu gibi gitmemişti çünkü...

  bıraktığınız yerde kadınlar solup gitsin istiyorsunuz, o büyük egonuz zarar görmesin diye de bunun çok olası olduğu sistemi değiştirmek istemiyorsunuz.

  size de, yarattığınız sisteme de lanet olsun.

  bir mutlu kızın hayalleri de kursağında kaldı. aman egonuza toz konmasın alçaklar.
 • okula gitmek istedi okutamadınız , gencecik yaşında işe verdiniz. ne insan gibi bir yaşam sunabildiniz ne de yaşamdaki zorluklarda yanında adam gibi durdunuz . bir fırsat çıktında karşısına,belki de hayatını gerçekten değiştirebilecek bir fırsat ona da engel oldunuz . yerin dibine batsın sizin erkekliğiniz,aile anlayışınız,aşiretiniz,töreniz. doymadınız mı söndürdüğünüz onlarca hayatla ? umuyorum yaşar umuyorum hayatta kalırda bu zalim hayata karşı öcünü yaşayarak alır.
 • bunun izahatını yapacak olanlar mağdur edebiyatı yapıkları başlıklarda kendilerinden başka herkesi faşist ilan etmekle meşgul şu an. önce kapınızın önünü süpürün sonra insan hakları dersi verin diyeceğim ama neye yarar.
 • sizin zihniyetinizi cibilliyetinizi namus algınızı sikiyim diye küfür ettiren hayvanların kıydığı canın adıdır..