• trt çocukta yayınlanan şahane çizgi filmlerden bir tanesi. winnie the pooh, toy story ve arı maya esintileri var. dostluk, paylaşma ve ahlaki değerlerle ilgili öğretici, grafikleri de son derece kaliteli olan çizgi film. ülkede çizgi film kalitesi gerçekten çok arttı.
    ayrıca
    (bkz: maysa ve bulut)
    (bkz: rafadan tayfa)
  • mutlu oyuncak dükkanı, mutlu oyuncak dükkanında hayatını sürdüren kıpır'ın, yolunu kaybetmiş bir başka oyuncak zıpzıp tavşan'a evine geri dönebilmesi için yardım etmesini konu ediniyor.
    vizyon tarihi: 10 haziran 2022
    yapımcı: outline animation studios
    türkiye dağıtım: cj entertainment
    tür: animasyon
    yapım yılı: 2021
    süre: 80 dakika
    ülke: türkiye

filmin konusu:

“kıpır, yaşamını mutlu oyuncak dükkanında sürdürmektedir.

bir başka oyuncak olan zıpzıp tavşan alyanak yolunu kaybedince kıpır, arkadaşını evine götürmek için harekete geçer.

alyanak'ın sahibine kavuşması için planlar yapan kıpır'ın işleri ters gider ve arkadaşları istanbul'un dört bir yanına dağılır.

oyuncak dükkanının dışında bir maceraya atılan kıpır ve alyanak bu yolculukta kendilerini daha iyi tanıyacak ve dostluğun değerini anlayacaklardır.”

yönetmen: sinan güngör, semih turalı
    oyuncular: elif gizem aykul, hakan coşar, elifcan kamiloğlu
    senaryo: özgür balamir

vizyon tarihi: 10 haziran 2022

filmin fragmanını buradan izlemek mümkün.
  • sinema filminin çok zorlama yapıldığını düşünüyorum. bazı anlar var ki 5 yaşındaki kızım anlamadı ve açıklama yapacak pek bir şey bulamadık. televizyonda çizgi film animasyon iken biz ebeveynler bile severek izlerdik ancak sinemada maalesef hayal kırıklığı yaşadık ailecek.
hesabın var mı? giriş yap