• yeni bir yazar. hoşgelmiş. *
  • en sevdiği yemek gavur kakasıdır. günde on posta diller. ülkemdeki milyonlarca kansızdan sadece biri. akdeniz anemisi olsa gerek.
  • peşin satandır
  • mutlu "emptying my nine in the welfare line" tüccar
    mutlu "bash the yid" tüccar
    mutlu "gas the kikes race war now" tüccar

şeklinde de anılabilecek montana çıkışlı karikatürist.

edit: mutlu "right wing death squads" tüccar şeklinde de anılmaktadır.
  • amerikan primary'leriyle ilgili yazdığı entry'ler ve trump reyiz'e olan hayranlığıyla dikkat çeken yazar.
  • goyim sığırları kazıklarken, gülerek ellerini ovuşturur.
  • gün itibariyle geri dönmüş yazar.
  • sözlükte sanırım bu aralar ne kadar cahil s*syalist varsa ağlatmışım.

hepsinin yaklaşımı aynı: kutsal kitabımı okumadığın için benim dinime inanmıyorsun!!!! bir okusan!!!!

okudum canım okudum, (hatta #81652027 şurada marx'ı övüyorum, koyu kapitalist olarak her kapitalistin marx'ı okuması gerektiği kanaatindeyim) ancak saçma dininize inanmıyorum.

hayır, hepiniz de bana marx ve en bilinen lafları ile geliyorsunuz, belli ki bilginiz wikipedia sayfasını taramakla sınırlı. olmasa zaten alayınız sscb özentisi amatör pos bıyık liginde oynayan kafası 1970lerde takılı kalmış, üniversite hayatının 8. yılında hala ilk dönemden ders alan tipler olmazdınız.

lan tek birinizin mi farklı, daha mantıklı sol yaklaşımı yok, örneğin hür piyasa anarşizmi ya da egoizm gibi? gerçi şimdi proudhon, ekmeğin fethi, max stirner falan desem bön bön bakarsınız. beyin marx-engels-lenin yörüngesine takılmış ve farklı sol yorumu gördüğünde kızıl ordu marşlarını yüksek sesle veriyor.

gerçi illegalizm gibi anarşist bir akımın tanımı daha olmayan """kutsal bilgi kaynağı"""nda takılan cahil cühela s*syalistlerden ne bekliyorsam artık ahahahah.
  • sözlüğün idris küçükömer'i.
  • okuduğum fazla zeki yazarlardan biri. çok eğlendim.
    biraz özsever; biraz hızlı ve öfkeli fakat.

güncel sözlük ergenleri tarafından daha fazla anlaşılabileceği günler dilerim.

ayrıca kendisinin alman film yıldızı fanları var.
hesabın var mı? giriş yap