şükela:  tümü | bugün
  • star spor tiplemesi.. maç sonrası roportajlarıyla ünlüdür.. barca - gs maçında oluşan teknik aksaklık esnasında televizyonlarımızın hoperlörlerini inleten "sıçıyım yaptığınız işin içine" nidasının ta sahibi, ebelek kişidir..
  • mutluhan trtde ilk başladığında böyle sırma saçlı değildi diyor hafızam.
  • her gördüğümde farklı bir kanalda çalışan en son nerde olduğunu bilmediğim almancası ve yaptığı röportajla direkt daumu hatırlatan samimiyetsiz donuk kişilik..
  • fanatik trabzonluydu galiba bu eleman... iddiaya girdiği bir maçı trabzonun kaybetmesi üzerine karlar üzerinde üstsüz bir şekilde yuvarlanmış, "trabzon için canım fedaaa layyyn" filan diye höykürmüştür... ya da ben tamamen karıştırıyor olabilirim.
  • maçlardan sonra yaptığı röportajlarda karşısındakine bi konudan bahsedip "what do you think?" diyeceğine "what do you mean?" diyip yabancı futbolcuları, teknik direktörleri dumura uğratmayı ısrarla sürdüren şahıs...
  • bir eliyle mikrofonu tutar roportaj yaptığı futbolcuyla. diğer eliyle sıradaki oyuncunun formasından çekiştirir, benimsin bakışları atar. konuştuğu adamı dinlemez, "okan okan gel okaan" diye bağırır. o civara gelen taraftar bunu çileden çıkarttığında durum acaip güzelleşir. futbolculara sarılmak isteyenleri -ki bu sefer ayakları devreye girer- tekmeleriyle savuşturur. futbolcu olsaydı, direk amokachi tipi yırtıcı forvet olacak bir tiptir. karambol bir adamdır.
  • tenten'e benzeyen tek turk unvanini tasiyip, duzgun almancasini kullanarak canli yayinda ceviriler yapmaktadair. ayrica bilimumn maclarda "spastik mutluhaan. oh oho heleleoley" tezahuratlarinin ilham kaynagidir.
  • röportaj tarzı kendine hastır. önce ingilizce/almanca soruyu sorar ve altyazı olamayacağı için cevaptan önce türkçe'ye çevirir mikrofonu hocay/topçuya öyle uzatır. örnek:
    ms: you played good this match how did you find your team today bu akşam iyiyidin peki genelde takım nasıldı [mikrofonu uzatır].
    nobre: we played team game [mikrofonu kendine çeker-takım oyunu oynuyoruz]
    tuncay was very strong today [tuncay özellikle çok sağlamdı]
    ....
    stüdyo söz szde.
  • 24 ekim 2004 fenerbahce sakaryaspor maçından sonra daumla nedense tercüman aracılığıyla röportaj yapmış, ama aralarda dayanamayarak tercümanın hem almancaya hem türkçeye yaptığı çevirilere müdahale etmiş, en son da stüdyodan daum'a gelen doğum günü tebriklerini daum'a almanca ileterek şahsi şovunu da yapmış spor spikeri.
  • eklemsaclilar familyasindan futbol muhabiri kisilik.

dikkat ettim bugun ben buna, daum bununla konusurken, sorularina cevap verirken, biyik altindan siritiyo...sanki bi tassak oglani havasi var...cözemedim tam.

- eee herr daum...eee...wie war ihrer manschaft heute?
    - ...ehehe
    - takiminiz bugun nasildi diyorum sayin dauma sevgili seyiciler
    - ehehe... wir haben..eheh...gut gekämpft...ehehe
    - iyi savastik bugun diyor sayin daum, cok iyi mücadele ettik iyi pres yaptik*, bloklari saglam tutup kontradan gol aradik...
    - ehehehe
    -...