• şu aralar dinlediğim spotify listeleri ile mutluluğumun eş anlamı olan yazar.
  • hayatımın en garip tanışmasını yaşadığım, her gün kendimi bir şekilde önerdiği şarkıları dinlerken bulduğum, en önemlisi bugün mutluluğun eş anlamı olmasını dilediğim ilginç yazar. iyi ki doğdun badi.

not: aslında nick altına ne yazmak istediğimi biliyorsun, ama yazmıyorum. **
  • saçlarında dolaşan rüzgarın nefesi.
  • naif, sanatkar, iyi kalpli, yardımsever, hoş sohbet, mütemadiyen sevgi dolu uzun boylu bir yazar. tanışılası şahsiyet.
  • beni neredeyse babasının kasparov olduğuna inandıran, ama son hamlede yine tanıdığım insana dönüşen sevimli yazar. hakkımı teslim etmesini temenni ediyorum. bir de unutmadan, birayı bıraksın, göbek yapıyor.
  • cano.
  • mekanda bir anda david gilmour çalınca aklıma gelen badimdir. arayıp sormuyor, kendisine kırgınım.
  • yüz yüze görüşmemiş olsam da sözlük sayesinde tanıştığım en kıymetli dostlarımdan. kendisi adananın sefiridir. serçe parmaklarını çok sever*
  • kayıplarda olan sevgili badim. eğer burayı hala okuyorsan doğum günün kutlu olsun! sana ulaşmaya çalıştım ama pek başarılı olamadım. umarım iyisindir ve güzel bir gün geçiriyorsundur.
hesabın var mı? giriş yap