şükela:  tümü | bugün
  • iş yerinde yasaklı siteler arasında ekşi sözlük'ün olmamasıdır. çok korkmuştum açılınca nasıl sevindim bilemezsiniz.

yasaklı siteler yoo öyle çok şey değil mesela google'dan arama yapamıyoz sonra da okulda fiber internet var diye hava atıyolar sanki ayrıcalıklı bi durum ameka.
  • işe bisikletle gitmek.. evet evet yaptımmmm..
  • aşk

yemek

içmek.
  • dört gün sonra bu saatlerde kaş yolunda olacak olmak.
  • ideal kiloya ulaşmak.
  • unutmak hic şüphesiz...unutabilmek
  • yarıya kadar açılan perdeden görülen sonbahar ağaçları, süpsütlü bi nescafe, pencereden sizi izleyen güzel bi kumru, derse gitmeyip yatakta izlenen new girl bölümleri
  • güzel bir spor sonrası 20:00 'da yatıp 8:00'de kalkmak. ertesi gün mutluluktan elim ayağıma dolaşmıştı.
  • geleceğe dair bir umut gözlerde
    istek ile hızlanan kalbin sesi
    her attığın adımın karşına dikilip
    ben artık gerçekleşiyorum demesi
  • dün yaşadığın bir mutluluk sebebinden bahsetmek istiyorum. öğlene doğru işe geldim, içeriye bir kız girdi, fotoğraf makineleri ve kullandıkları filmler hakkında bir kaç soru sordu. sonrasında bir film dikkatini çekti ben de ona internet sitesinden örneklerini gösterebileceğimi söyledim ve filmin çıkarttığı sonuçlara baktık o sırada arkada (bkz: placebo) çalıyor. bana bu grubu dinlediğim için şaşırdığını söyledi çünkü artık biraz durakladılar dedi ve biz müzikten konuşmaya başladık. (bkz: spotify)'da takipleştik. sonrasında neler yaptığımızla ilgili konuşmaya başladık ve aralıksız bir saati geçkin muhabbet etmişiz farketmeden. aynı şeyleri yaptığımızı öğrenip şaşırdık karşılıklı bolca. bir anda ayna gibi geldi bana. sonra artık gitme zamanı geldi ve giderken bana çantasından çıkarıp iki tane hediye bıraktı. biri kedim için bir ödül maması diğeri ise benim için küçük bir deniz feneri atacı üstelik kendi yanında taşıdığı bir uğurmuş bundan sonra ben de onu yanımdan hiç ayırmayacağım umarım beni umutsuz zamanlarımda hep aydınlatır çünkü bu olayı yaşamadan önce hatta daha sabahında mutsuzluktan ölmek üzereydim, tüm günümü güzel kıldığın için teşekkürler hiç tanımadığım şirin kız.