şükela:  tümü | bugün
 • iyi biri.

  anlayamadıgım seyler de var. eski esim bana hep hayatımın rengisin, sen olmasan canım cok sıkılırdı derdi. hic kaprisim, surat asmam yoktu. onlayken bıcır bıcır, nese bocugu bi seydim. hep bi suru suprizler yapıyordum. evi balonlarla kaplamak. her yere ona yazdıgım bir siir dizesi saklamak. supriz tatil organize edip onu her seyden habersiz yola cıkarmak. onun ismine ozel kupalar, fotograf albumleri. onun sevdigi kahramanlardan pastalar, onun hobilerinden cupcakeler. degisik dunya mutfaklarından haftada bir iki sofralar ozenle hazılanmıs. erikli etinden cin boregine pisirmedigim sey yoktu. her gun istisnasız yemek yapardım. o da yemek yemege duskun oldugu icin mutlu olurdu.
  hep guluyordum, gulduruyordum, acayip enerjiktim.

  yani dusunuyorum dusunuyorum anlamıyorum sozluk.
  ben buyum. daha iyi bir halim yok.
  adam bu halimde beni terk etti.
  ve ozlemiyor.

  hic anlayamıyorum.
  en sevimli halim bile sevilmiyorsa ben su kopruden atlayayım en iyisi.
 • özet geçiyorum
  işsiz güçsüzdüm, bütün gün evde oturup kocişime yemek yapıyordum, tatil için elemanın kredi kartını sıfırladım sürpriz yaptım neden beni terk etti hiç anlamıyorum.
 • belki de mutluluk verdiğini sanan kadın.

  insanların neden ve nasıl mutlu olduğunu anlamak zor. hadi bunu buldun diyelim, mutlu edeni mutlu etme isteği duyan insanı bulamazsın.

  ha dediğin gibi mutlu olsa idi özler ve de yanında olurdu. demek ki yolunda gitmeyen şeyler vardı ve sen görmedin belki de görmek istemedin ya da tam bir hayvanla beraberdin şu an senin sevgine rağmen seni umursamayan. bu durumda yine ben ona değil sana kızarım. hayvanlarla beraber olmayın diyorum hep.

  25 yıllik hayatımdan anladigim kadarıyla insanlar acıyı, zor karakterlerleri, tabiri caizse keyiflerini sevip atan tipleri seviyorlar. mükemmel evlilik için yapılması gerekenler ve türevi kitaplar okurdum bir zamanlar, o dönem pek sevgibi kocacım resmen ağzıma sıçardı. ezik biri olmayı, biri için kendinden vazgecmeyi icsellestirmis birinin hakettigi budur herhalde diyip vuruyorlar beline.

  ben en çok kendimi severim zaten sonra ben beni seviyorum diye diğerleri de beni seviyor. daha fazla taktik lazım değil.
 • işi ticarete döken kadındır.

  bugün 10 birim mutluluk verdim, onun da bana 11 birim geri vermesi lazım. arada o kadar vade farkı oluştu, vs. gibi düşüncelere dalmıştır. zaten mutluluk gibi göreceli bir ürünü başkasına verdiğinde, karşı tarafın mutluluk mu, yoksa başka bir ürün mü aldığı da pek belli değildir. bugün mutluluk veren şey, belki yarın vermeyecek. bu alışveriş günün sonunda hep sizi zararlı çıkarır. mutlaka bir alışverişe girmek istiyorsanız, saygı adlı ürünümüzle başlamanızı tavsiye ediyorum.
 • mona lisa.ağzı var dili yok.
 • yatakta da mutluluk veremiyor/alamıyorsa, kırmızı çizgileri çoksa pek de makbul olmayan kadındır.

  mutfakta aşçı olmaktansa yatakta fahişe olmak daha avantajlıdır. dünyanın en güzel yemeğini de yapsanız özlenmeyebilirsiniz, ama unutulmaz sevişmeler yaşandıysa o kişi unutulsa da hissedilenler hatırlanır daima. ve o hisler muhakkak özlenir.

  "ay öyle özleyecekse hiç özlemese de olur" diye düşünebilirsiniz. görüldüğü kadarıyla o da öyle yapmış zaten.