şükela:  tümü | bugün
 • geçenlerde kısa teaser'ı yayınlandı. başrollerinde barış arduç ve elçin sangu var. malumunuz ikisi şu ergenler arasında fenomen olan kiralık aşk dizisinin başrolleri. yayınlanırken onlarla yatıp onlarla kalkan, ne zaman öpüşecekler, ne zaman sevişecekler diye diziden gözlerini ayırmayan bir kitlesi var. öyle ki dizideki sevişme sahnelerini bile yeterli bulmadılar, zira rtük'le anca bu kadar. şimdi bunların sevişmelerinden tatmin olmayan, hatta işi abartıp özel hayatlarında da sevgili olmalarının hayallerini kuran bu elbar kitlesinin boşa aktığını farkettiler ve crazy stupid love'u çakarak bir film yaptılar. telif verildi mi? tabii ki hayır. muhtemelen oynamalarla bu işin hukuki kısmının üstesinden de layıkıyla gelmişlerdir. peki ya kitlesi ne durumda derseniz, filmin çakma olması umurlarında falan değil, şurada göreceğiniz üzere dertleri kiralık aşk'ta yeterince izleyemediği sahneleri burada izleyebileceklerinin hayallerini kuruyorlar.
 • başrollerini cengiz bozkurt, elçin sangu, barış arduç’un paylaştığı dünyanın en tatlı yönetmeni şenol sönmez’in yönettiği 45 saniyelik teaserının bile bendenize bol bol serotonin salgılatan 2017 yapımı romantik komedi filmi. kiralık aşk’la beraber türk televizyon tarihine romantik komedi dalında adeta çığır açan ** ikilisini, ki televizyonda hala kiralık aşk’ın etkileri sürüyor, beyaz perdede izlemek çok çok keyifli olacak.

  filmin senaryosu (bkz: buğra gülsoy) ve ali erkan ersezer’e ait. 45 snlik teaserdan “çakma bu ya” algısı yaratmak müthiş. zaten yazarlar, bütün sinema sektörü, yorumcular “crazy stupid love” dan o kadar bihaber ki, üstün zekalı sözlük yazarlarımız ve sosyal medyadaki üç beş kişi dışında kimse bu “çakmalığı” fark etmeyecek ahahaha. izlemeden daha fragmanı dahi çıkmadan bu neyin nefreti arkadaşlar, insan gerçekten hayret ediyor? :)

  “hikayesi” ve prodüksiyonu ile yılın en iddialı romantik komedi filmlerinden diyollaa komedinin içi bu kadar boşaltılmışken, merakla beklediğim, 10 kasım’ı iple çektiren film. (zira tanıtım fotoğrafları bildiğin görsel şölen)

  edit: kiralık aşk’ı hadiii sevişsinler, ne zaman öpüşecekler, aaa bu bana yetmedi gibi sağlıksız bi ruh haliyle ve hadsizliğiyle değil de gayet sağlıklı bir şekilde ve çok çok keyif alarak izleyen bir izleyici :)
 • bir saniye, crazy stupid love değil bu, hitch lan bu hitch. eğer kız adamın kızı çıkarsa geri alırım lafımı. gerçi neyin ne çıkacağını nereden bileceğim orası da ayrı soru işareti.

  çakma bir yerli malı efendim.
 • crazy stupid love çakması.