şükela:  tümü | bugün
  • mutsuzluğun geleceğini bilmediğiniz o an, aslında mutluluğun zirve yaptığı o anın ta kendisidir. öyle yukardan düşersiniz ki her şey paramparça olur.
  • acayip mutluyum, kral benim, her şey benim. öz güven tavan, dünya parlıyor. bu anı hiçbir şeye değişemem! sonra içimde küçük bir yılan, kalbimin etrafını sarıyor; panik bütün vücudumu kaplıyor. "işte mutluluğun son bulduğu duraktayız, şimdi her şey çökecek" ve öyle de oluyor.

mutluluğun biteceğini anladığım o an, mutsuzluktan hemen önceki panik hali. güzel şeylerin her zaman sonunun olduğuna tekrar inandığım nokta.

sonra tabi çöküntüler, gözler bir noktaya kaymış gitmiş, boncuk boncuk yaşlar akıyor. istemsizce ağlıyorum. içimde anlatamadığım bir acı, haykırış.

öf be sözlük, bize neler ettiler.

not : sebebi erkek arkadaş durumları, aşk meşk değil. sebebi ölmüş birinin acısı değil. sebebini bilmiyorum ama gerçekten aşktan dolayı falan değil, platoniği olduğum birisi de yok allah için bir kişi daha "ayy sevgilin mi terk ettiiii?" demesin vallahi 155'i ararım.