• nasilsin?
    su hayatta bu sorunun duymaktan en nefret ettigin seye donustugu mutsuzluklar var.. bilen bilir.
  • neden (bkz: mutsuz) olduğunu anlatınca "boşver" diyen tipler.

herhalde boşversek mutsuz olmayız tam sopalıklar.
  • mutsuz şeyler;
    şikayetler, hastalıklar, vefat haberleri, başkalarının dertleri...

kendi mutsuzluğum bana yeterken başkalarının mutsuzluklarıyla ilgilenemiyorum.
    ya da "ben yine iyiyim ya beterin beteri varmış" ekolüyle teselli bulamıyorum, başkalarının mutsuzluğundan beslenemiyorum.

gerçek mutsuzlar, gerçek çaresizler klişe tesellilerden, saçma sapan tavsiyelerden nefret etmez, daha doğrusu hiç etkilenmez. çünkü bu tip laflar sadece söyleyenin zeka seviyesi hakkında fikir verir. başka bir etki yaratamaz.
  • teselli.

evet teselli duymak beni daha fazla geriyor. mutsuz ediyor..
  • fon müziği. kimse bize ruh halimizin nasıl olduğunu sormuyor. her yerde çalıyorlar.

(bkz: müziksiz mekanlar)
  • (bkz: takma)
    (bkz: üzülme)
    (bkz: boş ver)
  • iyi ol

tamam sayın amına koduğum iyi olayım. nerede iyi olayım? şurada mı iyi olayım burada mı iyi olayım? ya bırak ben senin kafanı şişirmiyorum bırak biz de iyi olmayalım bugünlük.
  • sahip olduklarını düşün, emin ol senin yerinde olmak için can atan bir çok insan vardır...
  • sağlık olsun tesellisi. ulan beden sağlığı can da ruh sağlığı patlican sanki.
  • arabanin termostati bozulmus, antifriz bilmemne derken 500 tl gitti. anneme anlattim verdigi tepki: sadaka mi vermedin bu ay ondan mi oldu acaba?!!

yemin ediyorum anne degil dintrol.
hesabın var mı? giriş yap