şükela:  tümü | bugün
  • ttnet müzik'in yeni adı. sloganları "muud'unu seç" şeklinde. harbiye açıkhava konserleri'ne sponsor olarak bir soft relansman gerçekleştirmekteler şu sıralar.

ttnet müzik'in özellikle yerli müzik konusundaki gücünü ve geniş müşteri potansiyellerini avantaja dönüştürüp spotify ve fizy'ye daha dişli bir rakip olabilir.
  • https://www.turktelekommuzik.com/ web sitesini kapatmışlar, bunu açmışlar. önceden email adresimle girebiliyordum, sadece müzik dinlemek için. daha önce aradığım müşteri temsilcisi de ücretsiz müzik dinleyebilirsiniz demişti. fakat şimdi hem cep telefonu numarasıyla yeniden kayıt olmamızı istiyorlar, hem de para!

bir de utanmadan, giriş kısmına e-posta veya cep telefonu ile girebilirsiniz yazmışlar. ulan orada cep telefonu yazıyor, e-mail yazmıyor ki! hem tasarımı değiştiriyorsunuz, hem de yeni tasarımla rezil oluyorsunuz.

müşteri hizmetlerini aradım, önceden ücretsizdi ve sadece e-posta ile girebiliyorduk dedim, çağrı merkezi görevlisi benim söylediklerimi anlayamıyor. dört lira ücret ödemeniz lazım diyor. yahu ben sadece şarkıları dinlemek istiyorum diyorum, download etmeyeceğim diyorum, inadına dört lira vereceksiniz diyor. yüzüne söyledim, zaten o kadar internet ücreti ödüyoruz, sınırsız; bir de müzik dinlemek için para mı vereceğiz üstüne? önceden e-posta adresimizle ve bize gönderdikleri tek giriş şifresiyle giriyorduk. böyle aptal aptal şeyler yapıyorlar. beni mağdur durumda bırakıyorsunuz. ben tekrar cep telefonumla niye abone olmak zorundaymışım? ben zaten akıllı telefon kullanmam, cep telefonunu da mecburiyetten kullanıyorum. insanlara zorla cep telefonu kullandırtan otoriteye her gün lanet ediyorum.
  • turktelekommuzik gibi saçma sapan uzunluktaki isimden muud ismine geçmeleri iyi olmuş. sadece isim değiştirmek yeterli değil. sitenin alt yapısını, üst yapısını her şeyini tekrar düzenlemeleri lazım. sürekli 'şarkı dinleyebilmeniz için tarayıcınızda flash oynatıcısının yüklü olması gerekir.' diyor. yüklüyoruz, birkaç gün sonra yine aynı oluyor. bazen kafasına göre açıyor, bazen açmıyor. memur zihniyeti ile çalışan bir sistemi var. madem ismini değiştiniz, düzgün bir şey yapın da tam olsun.
  • muud nedir yahu? ergen özentisi yeni ingilizce öğrenen çocuğun biri koymuş sanırım sitenin ismini...
  • türk telekom müziğin yeni ismidir.

bence de bok gibi olmuş yeni ismi, moduna göre müzik sloganından yola çıkmışlar modu muud yapmışlar ama olmamış.

tt play falan olabilirdi.

(bkz: mahmuud)
  • yukarıdaki bir yazarın tek şifre ile giremiyorum serzenişinin aksine ben daha önce (ttnet müzik iken)kullandığım mail ve tek şifrem ile giriş yapıp müzik dinleyebildiğim müzik dinleme servisidir.

tasarımı fizy'den esinlenmiş gibi hissettim nedense (siyah tema vs.). fizy'de üyeliğin yoksa sana müzik dinletmiyor ancak bu platformda en azından türkçe müziğini sınırsız dinleyebiliyorsun.

unutmadan, yeni adı çok tırt.
  • bu sabah ttnet müzik uygulamasını açınca karşılaştığım hede. çok şaşırdım acaba başka bir yere falan mı girdim dedim. yok ttnet müzikteyim. listelerime baktım hemen. allah'tan yerindeler. fakat bazı müziklerim gitmiş yerine bir üstteki klonlanmış. bu ne lan.
  • bugün öğrendiğim müzik sağlayıcısı. şarkıyı dinlerken uygulama kendiliğinden kapanıyor.
  • anasayfası feed şeklinde ve bildiğimiz müzik uygulamalarından farklı ve hoş açılan müzik servisi uygulaması. listeler menüsünde moda göre filtreleme seçeneği gelmiş ve keşfi kolaylaştırmıştır.
  • gerçekten adı çok güzel ya, hangi üstün zekalı koydu acaba ?
    aşsldşalsşdlaşsldşalsşdlaşsldaşlsd