şükela:  tümü | bugün
 • ttnet müzik'in yeni adı. sloganları "muud'unu seç" şeklinde. harbiye açıkhava konserleri'ne sponsor olarak bir soft relansman gerçekleştirmekteler şu sıralar.

  ttnet müzik'in özellikle yerli müzik konusundaki gücünü ve geniş müşteri potansiyellerini avantaja dönüştürüp spotify ve fizy'ye daha dişli bir rakip olabilir.
 • turktelekommuzik gibi saçma sapan uzunluktaki isimden muud ismine geçmeleri iyi olmuş. sadece isim değiştirmek yeterli değil. sitenin alt yapısını, üst yapısını her şeyini tekrar düzenlemeleri lazım. sürekli 'şarkı dinleyebilmeniz için tarayıcınızda flash oynatıcısının yüklü olması gerekir.' diyor. yüklüyoruz, birkaç gün sonra yine aynı oluyor. bazen kafasına göre açıyor, bazen açmıyor. memur zihniyeti ile çalışan bir sistemi var. madem ismini değiştiniz, düzgün bir şey yapın da tam olsun.
 • türk telekom müziğin yeni ismidir.

  bence de bok gibi olmuş yeni ismi, moduna göre müzik sloganından yola çıkmışlar modu muud yapmışlar ama olmamış.

  tt play falan olabilirdi.

  (bkz: mahmuud)
 • yukarıdaki bir yazarın tek şifre ile giremiyorum serzenişinin aksine ben daha önce (ttnet müzik iken)kullandığım mail ve tek şifrem ile giriş yapıp müzik dinleyebildiğim müzik dinleme servisidir.

  tasarımı fizy'den esinlenmiş gibi hissettim nedense (siyah tema vs.). fizy'de üyeliğin yoksa sana müzik dinletmiyor ancak bu platformda en azından türkçe müziğini sınırsız dinleyebiliyorsun.

  unutmadan, yeni adı çok tırt.
 • bu sabah ttnet müzik uygulamasını açınca karşılaştığım hede. çok şaşırdım acaba başka bir yere falan mı girdim dedim. yok ttnet müzikteyim. listelerime baktım hemen. allah'tan yerindeler. fakat bazı müziklerim gitmiş yerine bir üstteki klonlanmış. bu ne lan.
 • bugün öğrendiğim müzik sağlayıcısı. şarkıyı dinlerken uygulama kendiliğinden kapanıyor.
 • anasayfası feed şeklinde ve bildiğimiz müzik uygulamalarından farklı ve hoş açılan müzik servisi uygulaması. listeler menüsünde moda göre filtreleme seçeneği gelmiş ve keşfi kolaylaştırmıştır.
 • gerçekten adı çok güzel ya, hangi üstün zekalı koydu acaba ?
  aşsldşalsşdlaşsldşalsşdlaşsldaşlsd
 • türk telekom'un prime kullanıcılarına 2 yıl hediye ettiği müzik şeysi. saçmalıklarıyla da insanı çileden çıkarma potansiyeline sahip. örneğin bazı şarkıları premium üye olduğunuz halde çevrimdışına kaydetmezseniz sadece ilk 30 saniyesini dinletiyor. ayrıca albüm ve sanatçılar uygulamada bulunmasına rağmen arama yaptığınızda çıkmayabiliyor. geliştirilmeye ihtiyacı var.
 • turkcell, internet kotasından harcamayan fizy ile yıllar önce bu sorunu ortadan kaldırmışken türk telekomun internetten harcayan müzik uygulaması yapması boşa kürek sallamak gibi bir şeydir. çevremde kullananlardan gördüğüm üzere sırf fizy yüzünden turkcell’e gereğinden fazla fatura ödeyen onlarca insan varken türk telekom’un uugulamasının talep göreceğini zannetmiyorum