• telekom prime bedava vermese para verip hayatta almayacağım ama beleşe bulunca gayet memnun kaldığım hizmet.
    ederi ne derseniz de helalinden en fazla 5 papel verilir aylık. fazlası israf olur.
    telekom kullanıcısıysanız kotadan yemiyor -ki en güzel özelliği de o bence-, iş görecek kadar yerli şarkı var. çevrimdışı dinleme falan pişman var.
    şarkı keşfi özelliği gibi özellikler var demek için konmuş. adam gibi algoritma filan beklemeyin.
  • ttnet müzik'in yeni adı. sloganları "muud'unu seç" şeklinde. harbiye açıkhava konserleri'ne sponsor olarak bir soft relansman gerçekleştirmekteler şu sıralar.

ttnet müzik'in özellikle yerli müzik konusundaki gücünü ve geniş müşteri potansiyellerini avantaja dönüştürüp spotify ve fizy'ye daha dişli bir rakip olabilir.
  • bu programın arayüzünü tasarlayan, arama algoritmasını yazan( konuya hakimiyetim "hep israil amarika oyunu" tadında idare edin) kişi muhtemelen türk telekom'da bilmem ne müdürünün özel üniversitede okuyan yiğeni. ya arkadaş aradığın kelimeye yönelik bu kadar mı alakasız sonuçlar verilir? hele ki acelesi varsa insanın çıldırtıyor bildiğin.
  • 100 şarkılık listede 30 tanesine threaser verip tamamı için satın almalısın diyen uygulama. sıkı durun, zaten premium üyeyim. bu ne perhiz bu ne lahana.
  • arşivi kötü. istediğin şarkı arşivde olsa bile bulman çok zor. arama menüsü berbat...
  • dün gece ayna- ceylan albümünü dinliyorum. sürpraaayz: fesleğen yerine nalan çalıyor. bangır bangır hem de. muudumu bozdunuz abiler.
  • üye olup kredi kartınızı verdiğinizde iptal etmenin mümkün olmadığı servistir. yaşadığımız çağda anlamsız geliyor fakat bu böyle.

1-muud.com.tr'ye girip iptal edemiyorsunuz,
    2-7979'a mesaj atıp iptal edemiyorsunuz,
    3-sitesinde 444 1 444'ü arayın diyor, müşteri temsilcisine ulaşmak zaten mümkün değil, ola ki ulaşınız, muud servisiyle ya da banka ile görüşmeniz lazım diyor ki muud servisinin bir numarası yok.

böyle saçma sapan bir durumdur. kredi kartını kapatmaktan başka çaresi yok.
  • telefon değiştirdikten sonra indirdiğim şarkıları telefonumun hafızasında görememeye başladım. mail attım bakalım umarım çözerler. önceki telefonda sorun yoktu .
  • kredi kartıyla üyeliğin iptalinde sorun yaşamış kişilerden biri de benim. şu şekilde çözüm sağladım;

muud programı üzerinden kendilerine ve türk telekom’a, iptalinde sorun yaşadığımı ve yardımcı olmalarını istediğimi yazdım. birkaç gün geri dönüş olmayınca, yine mesaj yazdım. fakat bu sefer, kendilerini, yardımcı olmadıkları için cimer’e şikayet edeceğimi belirttim. etiim de. sikayetvar.com üzerinden de kayıt oluşturdum.
    2 gün kadar sonra türk telekom çözüm merkezinden aradılar. aboneliğimi başlattığım kredi kartımın ilk 6 ve son 4 hanesini istediler. şöyle yani;

5218 07** **** 7184

bu numara üzerinden sorgulama yapıldı ve aboneliğim ortaya çıkmış oldu. müşteri temsilcisi son bir onay isteyerek, iptal edip etmek istemediğimi sordu. onayladım ve iptali sağlandı.
    bir detay belirtmek gerekirse, kredi kartı ile üyelik yaparken sanal kart üzerinden başlatmıştım aboneliğimi. abonelik, sms, çağrı merkezi, web kanalı, ve muud programı üzerinden iptal olmayınca, benim de aklıma sanal kartımı iptal ettirmek geldi. iptal ettirdim ama emin de olamadım muud’un para çekip çekmeyeceğine. çünkü daha önceki aylarda, sanal kartımda para olmamış olsa bile, sanal kartın bağlı olduğu asıl kredi kartından ücret çekilmişti.

bu aşamada sanal kart bilgilerime ulaşmak da sorun da yaşadım. ekstre bilgilerime baktığımda sanal kartımın son 4 hanesi gözüküyordu sadece. banka müşteri hizmetleri de güvenlik amacıyla göremediklerini belirttiler. bu duruma da şöyle çözüm buldum. yeni bir sanal kart açtım. ilk 6 hanesini aldım, daha önce iptal ettirdiğim sanal kartın da son 4 hanesini ekledim. ve bu şekilde iptal ettirdiğim sanal kartın numara bilgisine kendi imkanlarımla ulaşmış oldum.
  • bu uygulamanin cevrimdisi olarak dinlenmesi mumkun degil. isin komik yani bunun icin cevrimdisi listesi bile koymuslar ama tek tek ugrasip olusturdugum cevrimdisi listemi de yemis, yoketmis bir uygulamadir.
hesabın var mı? giriş yap