şükela:  tümü | bugün
  • türkçe'de bilinen en uzun kelime. (50 harf sınırından başlığa sığmıyor, toplam 70harf)

muvaffakiyetsizleştiricileştiriveremeyebileceklerimizdenmişsinizcesine

bu da ilgili copy-paste'i

---------------------------------
    kötü amaçların güdüldüğü bir öğretmen okulundayız. yetiştirilen öğretmenlere öğrencileri nasıl muvaffakiyetsizleştirecekleri öğretiliyor. yani öğretmenler birer muvaffakiyetsizleştirici olarak yetiştiriliyorlar. fakat öğretmenlerden biri muvaffakiyetsizleştirici olmayı, yani muvaffakiyetsizleştiricileştirilmeyi reddediyor, bu konuda ileri geri konuşuyor. bütün öğretmenleri kolayca muvaffakiyetsizleştiricileştiriverebileceğini düşünen okul müdürü bu duruma sinirleniyor, ve söz konusu öğretmeni makamına çağırıp ona diyor ki: "muvaffakiyetsizleştiricileştiriveremeyebileceklerimizdenmişsinizcesine laflar ediyormuşsunuz ha? ..."

hazırlayan : köksal karakuş
    alıntı : akla ziyan web sitesi
  • sadece shire' ın binbir güzellikteki ovalarından geldiğine inanılan ve adı mordor dağlarının girişindeki kapının kenarlarının süslemelerinde de bulunup tertemiz kalbi olan bir çocuk tarafından telafuz edilebilir..
  • akıllara zarar dillere eziyet bir kelime...
  • sol frame'e sığmayan kelime...

(bkz: yapma canım yapma arkadaşım)
  • "muvaffakiyetsizleştiricileştiriveremeyebileceklerimizdenmiymişsinizcesine" kelimetorundan daha kısa sözcük..
  • (bkz: scrabble)
  • wordde bir dokumanda kullanildiginda, sagli sollu hizalamada bosluk sorunu yaratabilme kapasitesine sahip bir kelime.
    (bkz: ne dedim ben)
  • turkce'nin yapisal acidan ne kadar zengin oldugunun kanitidir.
  • bana göre uyduruk bir kelime. ya da beynim yetmedi algılamaya.
  • tam hâli, birleşik eylemden türemiş ulaçtır.