şükela:  tümü | bugün
  • yanlış bilmiyorsam eğer şu an gazi üniversitesinde araştırma görevlisi. fakat kendileri bir profesör düzeyinde mikro bilgisine sahip tam bir iktisat adamıdır. açıkçası ders aldığım birçok profesörden, doçentten daha iyi, anlaşılır bir şekilde dersini işliyor.

    o, iibf'de iktisat dışında bi bölüm okuyup da kpss'de iktisatla karşılaşıp lanet eden birçok çaresize dahi iktisat öğretti şahitlerim var. *

    derslerini aşırı derecede eğlenceli işler. hatta bazen sorularda konuyu hatırlamazsın da örnekler gelir aklına sebepsiz bir tebessümle soruya gülümsersin falan. bana göre her kpss öğrencisinin ders alması gereken bir hoca . ya da herkes almasın rakipsiniz sonuçta. neyse muzaffer hoca dersini 8 günde işleyip gitti belki ama geriye bize kitabını bıraktı aynı ders anlatır tarzdaki üslubuyla yazmış çok sevdiği erol bulut hocasıyla ne diyelim yolları açık olsun daha çok kitap yazsınlar bilgimiz artsın.

    ayrıca kendisini mikroyu değil grafik çizmeyi öğretiyor diye eleştirenler oluyormuş. doğru kesinlikle, mikro da zaten grafik analizi değil mi arkadaşlar.