şükela:  tümü | bugün
 • allah'in 99 isminden biri.
  'emir ve yasaklarina karsi koyanlara aci cektiren' anlamina gelir.
  (bkz: allahin 99 ismi)
 • sanılanın aksine allahın isimlerinden olmayıp, ("muhsi" weya "muizz" isimleriyle karışmış olabilir) yeni pisimin ismidir.
 • bir mp3 player herhalde..
  http://www.muziplay.com/

  aklıma ba$ka bir $ey de geliyor ama neyse..
 • ks. muazzez
 • (bkz:http://www.muziplay.com/)

  ana sayfada tiklanabilen 3 link var ve bunlardan 2si ile programi indirmek haric bir sey yapmak mumkun degil, ucuncusu de calismayan bir dogan elektronik muzik amblemi.

  metrolisteden sonra yilin en kofti uyarlamasi.
 • daha çok geliştirilmesi gereken dijital müzik mağazası.

  zannedersem şu an albüm satışı yok, parçalar teker teker satılıyor. powerclub'ın albüm satışındaki fiyat politikasını uygularlarsa en baştan kaybederler zaten, başlamasınlar daha iyi. albüm fiyatı cd fiyatından bir kaç ytl daha ucuz olmalı ki, albümü dijital olarak almanın bir anlamı olsun.

  zaten şu an deneme sürümüymüş. geliştirilince, arşivi büyüyünce powerclub ile rekabeti en çok bize yarayacaktır şüphesiz. hatta kimbilir ilerde belki itunes türkiye açılınca 3'lü rekabetten en çok biz kazançlı çıkarız.
 • doğuş ' un homepeyci mi burası yoksa başka bi platform mu nedir belli diil...

  babacanlar bi de player yapmışlar ki muziplayer diye 8 küsür megabayt. onu da indirince başımıza ne geleceği tamamen sürpriz...
 • tanıtımındaki "...kullanıcılar özel müzik kartları kiosklar ve web download sistemini kullanarak dijital müzik edinebileceklerdir..." lafına dikkat edilmesi gereken dijital müzik satış sistemi.

  sağa sola binlerce kiosk yerleştirip mp3 player'ımızı sokup çıkarıp müzik indermemize, gazete bayilerinde satacakları kontör kartlarıyla kolayca erişmemize olanak sağlayacaklardır. bilgisayarınız ya da internet bağlantınız olmasa da bir mp3 player alıp keyfini sürebileceksinizdir. bana gelmez, ama bunu yapacak çok adam olabilir. hele de doğan gurubu'nun tanıtım avantajıyla beklemediğimiz bir başarıya imza atabilirler. yolları açık, fiyatları düşük olsun.
 • web sitesinin ne olduğunu, neleri sunması gerektiğini bilmeyen, online pazarlama ve ürün satışının s'sinden anlamayan insanlar tarafından hazırlandığı anlaşılan proje.

  tek sayfadan oluşan ve çalışan tek linki "muziplayer"'i ücretsiz indir olan sitede, indirilecek program hakkında beklentilerimizi yanıtlayan hiç bir ifade, ekran görüntüsü, özellik, nasıl çalıştığını anlatan bilgi bulunmaz.

  hadi bakalım belki iyi birşeydir diye bir şans veripte programı indirmeye kalkarsanız, itunes ve benzer birebir taklit ettikleri programların yanında oldukça kalitesiz, user interface'in ne olduğunu anlayamamış insanlar tarafından hazırlanmış 5. sınıf bir kullanıcı arabirimine, tarih öncesi teknolojiye (download, satın alma) sahip olduğunu görürsünüz.

  üye olmayı, denemeyi düşünürsünüz, üyelik bilgileri sayfasındaki imla hataları, kişisel bilgilerinizin altında "bilgisayarım adı" şeklinde yazılmış olan bilgisayarınızın adını sormaları olayı bitiren, programı derhal silmenize yol açan son aşamadır.

  bir insan evladı nasıl bu haldeki bir projeyi yayına açar, hatta hiç çekinmeden reklamını yapar, anlam veremez, kaybettiğiniz 15-20 dakikanıza yanarsınız.

  (güncel edit:böyle bir projeyi, hele hele bu haliyle muzik alma indirme dinlemede devrim sloganıyla sunan zihniyetin futursuzluğu ise insana şapka çıkartırır)