şükela:  tümü | bugün
 • 2011 yapımı bir çek komedi filmi. şöyle bir teaser'ı vardır: http://www.youtube.com/watch?v=bpsj1nza_pm&nr=1
 • bu film sayesinde eşsiz güzelliğiyle tanışmış olduğum vica kerekes hatunumuzun eşsiz güzelliği bir yana, gerçekten son yıllarda izlediğim en eğlenceli filmlerden. kurgusu ve anlatım tarzı gerçekten çok hoş.

  yalnız ufak bir uyarı; her ne kadar eğlenceli bir anlatımla yapılmış olsa da film biraz erotik, biraz da pornografik öğeler içeriyor ve konusu da aldatma üzerine kurulu. yani aileyle özellikle sevgiliyle izlenmesi pek tavsiye edilmez*.
 • ingilizce'ye men in hope olarak cevrilmis film.
 • 1. böyle kayınpederin olsun 50.000 de borcun olsun
  2. eğlenceli bir film izleyip, avrupa filmi izlemiş olma entelejansiyası bonusu
  --- spoiler ---
  3.evliyken manitacılığa övgü gibi başlayıp, beklenmedik şekilde devam etmesi
  4. işte bunların temeli hep heyecan kovalama arzusu
  --- spoiler ---
  5. başroldeki adamın türk tipi olması

  ve daha bir sürü şey, iyi seyirler.
 • çok iyi film. baya baya iyi. sırf vica kerekes için bile izlenir. bu film olmasa böyle bir kadının varlıgından haberdar olmazdım. fettan güzel.

  --- spoiler ---

  yalnız ben louis'i saf bir karakter olarak görüyordum. meğerse o da alica'ya yanlıyormuş. orada bir ters köşe oldum. ayrıca ondrej sarlota ile ilişkisini bitimek için gittiği mekanın garsonlarına helal olsun. süper adamlarmış. anlayışlı çıktılar. kurtardılar adamı. neyse filmin sonu iyi bağlandı güzel oldu.

  ama en büyük helal olsun rudolf'a. kayınbaba gibi kayınbaba.

  --- spoiler ---
 • --- spoiler ---

  bilardo sahnesi ile...
  --- spoiler ---
 • mehmet ali erbil tadında bir film. hadi bilemedim çocuklar duymasın. sevenler kaçırmasın. nerden duyup izledim filmi onu da hatırlamıyorum ki üstlerine lanetler, kara büyüler yağdırayım.
 • bilardo sahnesi ile tanışıp listeme almıştım. neredeyse 1 yıl olacak bugün fark ettim ve hemen izledim. eğlenceli hoş film.

  zaten vica kerekes için bile yetti, zaten kızıl hatunlara karşı zaafım vardı buda tam oldu.

  filmin özeti ise kısaca; erkekler kendini "kendince" zeki zannederken, kadınlar gerçekten zeki..

  --- spoiler ---

  en çok şaşırdığım alice'inde kocasını aldatması oldu, yönetmen ne güzel filmin sonuna doğru bunu çakıyor izleyiciye bununla çok net biz erkeklerin kendini zeki, akıllı olduğunu sandığımızı gösteriyor. kadın ne güzel aldatıyormuş meğersem :)

  bunu görünce baya uyuz oldun sarışına bide onun için vica'yı bıraktı eleman :)
  --- spoiler ---

  kısaca hoş film izleyin..
 • ergen abazanların beğenip övebileceği kadar erotik, herkesin bir şekilde birbirini boynuzlayıp mutluluğu yakalayacağına inandırmaya çalışması kadar komik bir film.

  bizdeki hani şu sinema kültürü recep ivedik ve romantik komedi 2 filmleri seviyesinde olan tipler var ya, hah işte onların kaçırmaması gerektiğine inandığım film. herkes aldatıyor aldanıyor. çünkü hayat bir aldatmaca.