• çeşitli tehlikeleri olabilir, örneğin kazaya neden olabilir.
    güzel yanları da vardır, örneğin yürürken çevreye daha farklı bakış açılarıyla bakma; farkedilemeyen güzellik/çirkinlikleri görme, birine/bir şeye aşık olma, gürültüden kurtulma, gidilen yere ferah ferah ulaşma. vs.
  • cep telefonunu titreşime almayı gerektiren eylem. yoksa siz yolda müziğiniz eşliğinde eğlene eğlene giderken, bangır bangır bağıran telefonunuzu siz hariç yoldaki herkesin duymasına ve akabinde bu insanların size mal mal bakmasına neden olur.
  • riskleri bir yana , kendini etraftan soyutlamanın güzel bir yoludur . hoş bir müzik varken kulağında , sanki herkes mutlu gibi gözükür . yürüdüğün yol bir güzelleşir sanki . yalnız şöyle bir ihtimal de var , istemeden , dinlediğiniz müziği sanki herkes dinliyormuş gibi sırıtabilir , dans etmeye başlayabilirsiniz çaktırmadan ufak ufak . dikkat etmeli , deli damgası yememek için . *
  • trafiğe açık alanda yapılması çok tehlikeli olan eylem..
  • bitmeyen yollar için idealdir. zamanın nasıl geçtiğini, hatta gideceğiniz yere ulaştığınızda yolun bir kısmından ne ara geçtiğinizi bile hatırlamazsınız.
  • motosikletli kuryelerden iyice korkmama sebep olan eylem, duymuyorum diye mi üstüme geliyorlar anlamıyorum yine de vazgeçemiyorum çok güzel oluyor müziğin ritmine göre yürümek, gün ışığına göre parça değiştirmek.
  • depresyonla mücadelede bir numaradır. test edilmiştir, onaylanmıştır. müzik dineyerek yürünemeyecek yol yoktur.
  • bazen ufak tefek kazalara sebebiyet versede, bunu umursamayacağınız kadar zevkli bir eylemdir.
  • bana yürümeyi sevdiren eylem.
  • eve geliş yolumu da süremi de uzatan eylem. öyle bir his veriyor ki bana, eve girince sanki o müzik susacak tribine giriyorum.
    hareketli şarkılarda nasıl " amaaan dünya, çok da fıs" havasındaysam, romantiklerde de bi o kadar " vakur" bi role bürünüyorum . ha nedendir bu, hiç bilmiyorum.
    korkutan trafik yüzünden sürekli sağıma-soluma-arkama bakıp bakıp duruyorum. kısacası tüm bu eylemler çerçevesinde çevredeki insanlar için güzel bi dengesiz profili çiziyorum.
hesabın var mı? giriş yap