*

şükela:  tümü | bugün
 • geleneksellesmesi planlanan müzikus fest'lerin ilki, taptazesi.

  sabancı üniversitesi müzik kulübünün* 9 ekim 2004 cumartesi tarihinde gerçekleştireceği leziz müzik festivali. katılan sanatçılar:

  mfö
  levent yüksel
  mor ve ötesi
  buzuki orhan - istanbul brass band

  biletler: festival gününe kadar 25 milyon, kapıda 30 milyon, sabancı üniv. öğrencilerine 7.5 milyon, müzikus üyelerine ücretsiz.
 • birbirinden kaliteli sanatcilari toplayarak simdiye kadar yapilan en iyi festivallerden biri olacagina inandigim etkinlik.butun yaz boyunca nice emekler sarfedildi,nice terler akitildi bu kadar adami toplayip organize edebilmek icin.duzenleyenlere helal olsun.ayrica fiyat olarak da skindirik festivallere ve konserlere o kadar para dokerken bu fiyat bu kaliteye gore az kalir ki organize eden insanlarin piril piril,para kazanma tutkusu olmayan insanlar oldugunu hatirlatirim,yani tamamen muzik ve iyi niyet icerikli bir festival
 • mor ve ötesi'nin tek başına hayal kahvesi'nde 28 milyona çıktığı düşünülürse*, 25 milyonluk bilet fiyatı ve ücretsiz ulaşımıyla son derece ekonomik olduğuna inandığım festivaldir.

  edit: gripin bile 28 milyona cikiyormus hayal kahvesinde. hayir bok falan atmayacagim, ama gripin sunun surasinda birkac yillik, ilk albumunu daha yeni yapmis bir grup, mfo ile kiyaslanabilecegini sanmiyorum.
 • daha simdiki line-up'iyla bile 2005'i, 2006'si, dahasi olsun dedirten bebek festival. yalniz sitede "festival alani" diye bi ibare gordum, gulumsemeden edemedim.
  saolasin muzikus.
 • temeli 1,5 sene öncesine dayanan olacaksa en iyisi olacak sözüyle ertelediğimiz, neredeyse her gün grupları değiştirip en sonunda bu şekilde olmasına karar verdiğimiz sabancı üniversitesi'nde yapılan sadece canlı müziğe dair en büyük ilk organizasyon. bilet fiyatlarını elimizden geldiği kadar düşük tutmaya çalıştık. umarım herkesin çok iyi organize edilmişti iyi ki gitmişim diyeceği etkinlik.
 • uykusuz bir şekilde afişini yetiştirmeye çalıştığım etkinlik. komik bir hata görürseniz götünüzle gülmeyiniz lütfen. yoğun çalışma temposunu suçlayınız.*
 • pissed ile kampüse kamp kurmamıza neden olan bir tasarım süreci de var bu festivalin ama garibim bitkin düşmüş çalışmaktan bense fosur fosur uyumuşum:)

  afişi önümüzdeki hafta yurdum genelindeki tüm bakkallara asılacak olan festival...
 • bu okulda iyi şeylerde olabiliyormuş dedirten aktivite...
 • tarih seçiminin çok başarılı olduğu 9 ekimdeki dark tranquility konserinin de iptal edilmesiyle birlikte gitmemek için bütün sebepleri ortadan kaldıran uygun fiyatı ve gerçekten güçlü line-up ıyla o sıralarda olacak her türlü festival ve partiye meydan okuyan kaçırılmaması gereken hatta eşi dostu arayıp "gidioz dimi" denesi festival..
 • yeni girenler icin bir nevi hosgeldin hediyesi.*