şükela:  tümü | bugün
254 entry daha
 • youtube kanalı açmış efsane radyocu kel.
  buyrun link
 • coronavirus nedeniyle morallerin düşük,kaygıların yüksek olduğu bugünlerde youtube kanalına "corona günlerinde muzo" başlığıyla video yükleyip,sevenlerinin moralini yükseltip,bağışıklık sistemlerini güçlendirmelerine yardımcı olan dünyanın açık ara en iyi radyo programcısı.

  ayrıca (bkz: muzo ile yastık sohbetleri) , (bkz: corona günlerinde muzo)

  youtube linki
 • sivri dilli kelimiz, abimiz; "ooo sen nerelerdeydin ya senelerdir?" nidalarıyla sahalara youtube üzerinden dönüş yapmış bulunmakta. şimdilik salgın dönemi için 10 dk civarı sürüyor ama farklı bir yola da dönüşmesi dileğimiz.

  (bkz: muzaffer güsar)
  (bkz: muzo ile yastık sohbetleri)
 • youtube kanalında ilk gün yayınını izlediğim, 20 yıl önceye götürendir. zamanında ne dinlerdik geceleri 00:00-02:00 arasında. telefon kulübelerinden arayıp hattı düşürmeye çalıştığımız da oldu. cep telefonlarının yeni çıktığı günlerde yayınına katılmıştım. bir defa da bilet parasını buluşturup programına gitmiştim.
  farklı radyolarda dinledim kendisini, çok takip etmedim.
  yastık sohbeti tadını arıyoruz.
  kanalından da bu performansını bekliyorum.
  bir de kendisiyle karşılıklı 2 saat muhabbet etmek istiyorum.
  muzo az sonra sizlerle :)

  edit: daha önce de şu entry’yi yazmışım, şimdi gördüm.
 • muzo ile yastık sohbetleri'ni dinlerdim her gece... gerçekten geçmişe döndüm videolarını dinleyince. nedense izlemekten ziyade dinlemeyi tercih ettim.
  zamanında odamda yatarken onu dinlerdim. şimdi yıllar sonra anne ve babamın vefat edip beni bir başıma bıraktığı şu günlerde, yine tüm ilk gençliğimi geçirdiğim odamda, yine aynı yatakta uzanıyorum. ve muzo konuşuyor. iyi geldi gerçekten de.
70 entry daha