• coronavirus nedeniyle morallerin düşük,kaygıların yüksek olduğu bugünlerde youtube kanalına "corona günlerinde muzo" başlığıyla video yükleyip,sevenlerinin moralini yükseltip,bağışıklık sistemlerini güçlendirmelerine yardımcı olan dünyanın açık ara en iyi radyo programcısı.

ayrıca (bkz: muzo ile yastık sohbetleri) , (bkz: corona günlerinde muzo)

youtube linki
  • sivri dilli kelimiz, abimiz; "ooo sen nerelerdeydin ya senelerdir?" nidalarıyla sahalara youtube üzerinden dönüş yapmış bulunmakta. şimdilik salgın dönemi için 10 dk civarı sürüyor ama farklı bir yola da dönüşmesi dileğimiz.

(bkz: muzaffer güsar)
    (bkz: muzo ile yastık sohbetleri)
  • youtube kanalında ilk gün yayınını izlediğim, 20 yıl önceye götürendir. zamanında ne dinlerdik geceleri 00:00-02:00 arasında. telefon kulübelerinden arayıp hattı düşürmeye çalıştığımız da oldu. cep telefonlarının yeni çıktığı günlerde yayınına katılmıştım. bir defa da bilet parasını buluşturup programına gitmiştim.
    farklı radyolarda dinledim kendisini, çok takip etmedim.
    yastık sohbeti tadını arıyoruz.
    kanalından da bu performansını bekliyorum.
    bir de kendisiyle karşılıklı 2 saat muhabbet etmek istiyorum.
    muzo az sonra sizlerle :)

edit: daha önce de şu entry’yi yazmışım, şimdi gördüm.
  • muzo ile yastık sohbetleri'ni dinlerdim her gece... gerçekten geçmişe döndüm videolarını dinleyince. nedense izlemekten ziyade dinlemeyi tercih ettim.
    zamanında odamda yatarken onu dinlerdim. şimdi yıllar sonra anne ve babamın vefat edip beni bir başıma bıraktığı şu günlerde, yine tüm ilk gençliğimi geçirdiğim odamda, yine aynı yatakta uzanıyorum. ve muzo konuşuyor. iyi geldi gerçekten de.
  • ortaokul ve lise yıllarında her gece dinlerdim. sonra farklı radyo kanallarına geçti, ben başka radyoculara sardım, radyo dinleme hevesim kalmadı ve en sonunda da radyo dinlemeyi bırakınca bayağıdır uzak kaldım muzo'ya. birkaç sene önce yine dinlemek istedim ancak bipleri kaldırılmıştı ve anlattığı konu çok çekmemişti. bipler kaldırılınca anlatılan konu da değişime uğruyor maalesef.

öğrendim ki kanal açmış kendine. yüzünü görünce lise edebiyat hocam aklıma geldi. hatta lisedeyken hocama "radyocu muzo'yu biliyor musunuz, ona çok benziyorsunuz" demiştim. * hocam bilemedi maalesef. ama olsun, kendisi sevdiğim bir hocamdı ve çok da iyi bir insandı.

o kadar özlemişim ki muzo dinlemeyi ve o yılları..
  • programlarında çaldığı jinglelara şu adresten ulaşılabilecek radyocu. kanal kendisine ait de olabilir o konuda bilgim yok.
  • sayesinde uzun süre sonra ilk kez bolca ve içten güldüğüm programcı. sanırım kendisini ve jest ile mimiklerini de görebilmenin etkisiyle radyo yayınlarından bile daha eğlenceli buldum. özlemin de elbet bir miktar etkisi vardır ama takipçi sayısının birden fazla kuşağa ulaşabildiği için çok artacağını düşünüyorum.
  • youtube kanalı açmıştır. dileriz ki devam ettirir. abi her türlü maddi manevi destek vermeye hazırız!
    https://www.youtube.com/…l/ucwggvgc1vzsrrro9xrkhqkq

80-90 jenerasyon! abiler, ablalar, kardeşler! toplanın!
  • youtube kanalında eski güzel günleri hatırlatmıştır, helal olsun muzo devam etmen dileğiyle tam destek takip ediyoruz seni haberin olsun, selamlar.
hesabın var mı? giriş yap