şükela:  tümü | bugün
 • üniversite yıllarımda radyo d’de 12-02 aralığında dinlediğim, canlı yayınına katıldığım (sınıftan kız arkadaşlar da dinlemiş, rezil olmuştum) ve hatta gösterisine bilet alıp gittiğim,
  bir dönemin mizah anlayışında önemli yer tutan,
  bütün radyoların ağlak şiir programına bağladığı saatlerde mizah yapan,
  öğrenci yurtlarında gecenin bir yarısı kikirdeme şeklinde gülüşmeler duymamıza sebep,
  geç saatlerde bittiğinden ilk saatlerdeki derslerde devamsızlık sebebimiz olan,

  ilk yıllarındaki sert tavırlarını (daha iyiydi) yumuşata yumuşata yıllar sonra trt’de sesini duyduğum radyo programcısıdır.
  çok kısa dönem tv programını izlemiştik.

  emek emek topladığı kitlesini harcadığını düşünüyorum. bizleri dağıttı.
 • lise yıllarımın en büyük eğlencesiydi geceleri. arada dinleyemediğim zamanlarda kendimi suçlu hissederdim. hakikaten hayat görüşüme katkıları da olmuş bir adamdır muzo. radyo d zamanları dışında, ne kendisi yaptığı işten zevk aldı ne de dinleyiciler eski tadı bulabildi. şu an neler yaptığını tam bilmesem de umarım her şey gönlünce olur muzo abi.
 • acil olarak muzo ile yastık sohbetlerine kaldığı yerden devam etmesi gereken insan.
  muzo ile uyurduk onun ile büyüdük,ergenlik atlattık,bu adam sayesinde dünyadan bi haber olduk,sezen sevdik, küfürü öğrendik!
  hayvanları sevmeyi ögrendik,
  gazete okumayı sevdik onun ile.
  velhasıl artık kendine bir radyoda gece yarısı yer etmesi gereken güzel insan.
 • sayın muzo sen her ne kadar incici olsanda yazdıklarımı okuyacağını biliyorum sen nasıl seni dinlediğimizi biliyorsan. podcast sayesinde seni sen yokkende dinliyorum. ki birçok dinleyenin gibi bende biran önce dönmeni dört gözle bekliyorum. bu dönüşü hızlandırman ve bian önce dönmen dileğiyle..
 • youtube kanalı açmış efsane radyocu kel.
  buyrun link
 • coronavirus nedeniyle morallerin düşük,kaygıların yüksek olduğu bugünlerde youtube kanalına "corona günlerinde muzo" başlığıyla video yükleyip,sevenlerinin moralini yükseltip,bağışıklık sistemlerini güçlendirmelerine yardımcı olan dünyanın açık ara en iyi radyo programcısı.

  ayrıca (bkz: muzo ile yastık sohbetleri) , (bkz: corona günlerinde muzo)

  youtube linki
 • sivri dilli kelimiz, abimiz; "ooo sen nerelerdeydin ya senelerdir?" nidalarıyla sahalara youtube üzerinden dönüş yapmış bulunmakta. şimdilik salgın dönemi için 10 dk civarı sürüyor ama farklı bir yola da dönüşmesi dileğimiz.

  (bkz: muzaffer güsar)
  (bkz: muzo ile yastık sohbetleri)
 • youtube kanalında ilk gün yayınını izlediğim, 20 yıl önceye götürendir. zamanında ne dinlerdik geceleri 00:00-02:00 arasında. telefon kulübelerinden arayıp hattı düşürmeye çalıştığımız da oldu. cep telefonlarının yeni çıktığı günlerde yayınına katılmıştım. bir defa da bilet parasını buluşturup programına gitmiştim.
  farklı radyolarda dinledim kendisini, çok takip etmedim.
  yastık sohbeti tadını arıyoruz.
  kanalından da bu performansını bekliyorum.
  bir de kendisiyle karşılıklı 2 saat muhabbet etmek istiyorum.
  muzo az sonra sizlerle :)

  edit: daha önce de şu entry’yi yazmışım, şimdi gördüm.
 • muzo ile yastık sohbetleri'ni dinlerdim her gece... gerçekten geçmişe döndüm videolarını dinleyince. nedense izlemekten ziyade dinlemeyi tercih ettim.
  zamanında odamda yatarken onu dinlerdim. şimdi yıllar sonra anne ve babamın vefat edip beni bir başıma bıraktığı şu günlerde, yine tüm ilk gençliğimi geçirdiğim odamda, yine aynı yatakta uzanıyorum. ve muzo konuşuyor. iyi geldi gerçekten de.