• radyo d'de şekeroğlan'ı dinlerken tanışmıştım kendisiyle. "18 yaşından küçükler dinlemesin" uyarısını duyup meraktan dinlemiştim (18'den küçüktüm evet) sonra da bırakamadım. bu dediğim zamanlar muzo'nun muzo olduğu zamanlardı tabi. her ne kadar üst komşusu* olsa da bipleme falan yoktu programda. bulvar gazetesinden seçmeler, yeni çıkan abuk sabuk şarkıları yorumlamalar, garip garip telefon muhabbetleri dönerdi. şimdiki kadar çok yasak olmamasına rağmen radyo d defalarca kez (günlerce) kapatıldı, oldukça yüklü miktarda para cezaları aldı bu program yüzünden; ama yine de muzo'nun arkasında durdular. sanırım daha sonra orda yönetici konumunda da çalıştı. sonrasında ayrılınca uzunca bir süre bulamadım izini, rastgele bir gece tatlıses'te duydum; sonra biraz daha dinledim ama biplemeler, her lafa dikkat etmeler girince işin içine programında pek tadı kalmamıştı.
    argo kisvesi altında insanlara çok şey öğreten, güzel bir dünya görüşü olan bir adamdır muzo. memleketin çoğu her gün donunu değiştirmesi gerektiğini muzo'dan öğrenmiştir *. dinlediğim güzel şarkıların çoğunu ilk kez onun programında dinlemişimdir, program teaserları mükemmel ötesidir. başarılı bir akademik geçmişi vardır. biraz takıntılı bir tiptir. bir kızı ve bir köpeği vardır (köpeği karam inşallah ölmemiştir, çok yaşlı olsa gerek artık). türkiye'ye lazım olan adamlardan biridir.
  • çok sevindiğim haber.

http://www.kralpop.com.tr/…__possible_unsafe_site__

not : birak artık muzocum, gencecik adamsın sen. sanki yaşını başını almışlar gibi, insanlara laf anlatmaya çalışmaların, bipsiz konuşmaların, yayına bağlanmayı beceremeyenleri eskiden 2 saniyede alırdın hattan, ne oldu da sabır küpü oldun çıktın.
    umarım kralpop'ta, vuslat'a ereriz.
  • an itibariyle kral pop'taki ilk yayınına başlamış olan, çok beklenen, çok özlenen, çok sevilen radyocu.
  • kral pop'ta iç gıdıklayıcı sesini yeniden duyduğumuz üstad. yalnız halen tatlıses radyo kadrosunda gözükmekte.
  • bundan sonra saat 23:00ten sonra, kral pop'ta olacak bir klasik...
    netten dinlemek isteyenler için;
    http://www.kralpop.com.tr/
  • sesini tekrar duyunca bünyecağızımı acayip mutlu eden büyük usta. işin komik yanı şarkıcı inna nın web sitesinde yayınlanan videoda reklamı var. şaka gibi.
  • bir nesile radyo yayını takip ettiren radyo dinlemeyi hatırlatan radyocudur.artık kendisini radyodan değil de ulusal bir kanalda talk show yaparken duymak ve izlemek istiyorum,adamın böyle bir şeytan tüyü var,ki kendisi izmir hatay amerikan kolejinde yaptığı çok eski zmnlardaki stand up gösterisini hatırlıyorum ağzı harbiden laf yapanda biri hiç bir sıkıntı yok...

anlayamıyorum acaba kendisi mi istemiyo, yapımcılar canlı yayın mı yaptırmak istemiyorlar? yayında küfür edeblir korkusuyla..(saçmalık)okan bayülgen denedi oldu,beyazıt öztürk denedi oldu ama artık insanlar 10 küsür yıldan beri bu adamların yaptıkları şeylerden sıkıldı bu gerçek...beyaza hiç girmiyim şimdi yaratıcılık konusunda:)

bu demirbaşlardan sonra başka bir adam çıkmadı çıkamadı belki..ceyhun yılmaz yaptı bir sene sonra bitti, zeki kayahan çoşkun'nu izliyorum şimdi olucak gibi değil(üzgünüm ama öyle)hayrettin diyorlar!internette izlediğim komik videoları bana tekrardan anlatan adamı niye izleyim ki bir saat??

kısacası,sevgili muzo şu yeni yayın döneminde sende şansını deneyip tv'de bir yayın yapmanı eminim seni eskiden beri o yataklarında uyumayıp kıkırdayıp gülen tayfa da istiyordur.flash tv ye bile çıksan kendini izlettirsin,bu kadar basit.
  • bırakıp gittiğin yerde bulduğun radyo programcısıdır.büyük dinleyici kitlesi gibi lise yıllarından beri dinlerim kendisini.bazen gün sektirmeden, bazen aylarca ara verdikten sonra.özellikle moralim bozuk olduğu anlarda.yatağın içinde, kendi içinden attığın kahkahaları bir sen duyarsın.terapi gibi gelir sana.arada çaldığı duygusal parçalarla ağlarsın çok sıkıntılı olduğunda.ilk dinlediğin günler gelir aklına.ilk gençlik.tek derdin tasan ertesi günkü sınav ya da bir level yukarısı öss.üniversite hayalleri kurduğunu hatırlarsın üniversiteli gençler yayına bağlandığında.sonra sen de bir üniversiteli olarak dinlemeye başlarsın.ünivesite de biter.iş, güç koşuşturma arasında yakaladığın anda bırakmaz dinlersin.şarkı bitince mikrofunun başına muzo geçer, yeniden gülme vaktidir.hiç sahip olmadığınız abidir.iyi ki vardır.
  • ne zaman dönecek ne zaman dönecek diye aylardan beri beklerken çoktan döndüğünü dün gece farkettiğim harika insan. yaz geceleri tekrar şenlenicek anlaşılan.
hesabın var mı? giriş yap