şükela:  tümü | bugün
  • burberry'nin sanirim yeni cikmis olan mukemmel kokusu. biraz lancome, biraz chanel ve biraz da burberry classic karistirilmis gibi.
  • nefis bir koku, ozellikle casual kiyafet ve tarza uygun ama hic kalici degil

edit: sanıyorum esmerlerde kalıcı
  • son günlerde cara delevingne & kate mosslu reklamları billboardları süsleyen parfüm. biraz zaman geçtikten sonra hoş bir çiçeksi koku kalıyor. bu arada parfüm burberry'nin klasik trençkotlarından esinlenilmiş, parfümün kapağı trençkot düğmelerini andırıyor. şişesindeki fiyonk da çok hoş.

alanlar güle güle kullansın ama benim favorim estee lauder'ın modern muse adlı parfümü.
  • başta alip almamakta tereddut ettigim fakat bir iki gun kullandiktan sonra kendisine hayran kaldigim burberry'nin yeni parfumu. envai cesit parfum kullanan biri olarak galiba benim kokum budur diyebilecegim parfumu buldum diyorum.
  • erkek kokularında kullanılmaya yatkın sardunya yaprakları kokusunun kadın parfümüne uyarlanmış haliymiş efendim.yaratıcısı francis kurdijan yağmurdan sonra londra bahçeleri kokusundan ilham alarak yaratmışmış..ha o kadar londra gezdim caddelerindeki kafelerden gelen domuz eti/pastırması kokusunu bastırabilen bi londra bahçesi kokusuna hiç rastlamadım ama rastlasam böyle kokacakmış meğer.
    denemesi bedava
    fiyatı ise şu aralar 420 tl.
  • londra'daki mağazalarında 90 pound'a,havaalanında ise 72 pound'a satılan parfüm.
    türkiye'de sephora'da sorduğumda ise 430 tl idi. ''kampanyalı fiyatı şuan yeni çıktığı için,artacak.'' diye eklemişlerdi bir de. neredeyse yarı fiyatına aldım. yuh yani.

ha bir de ekleme : londra'dan alırsanız şişenin üzerine isim vs ne isterseniz (3 harfli olması şartıyla) yazdırabiliyorsunuz hoş bir hediye olabilir bilginiz olsun.
  • esmer tenliler için güzel bir koku. ellerim titriyor sıkarken.!
  • sabahtan beri bileğimde şekilden şekle giren koku. resmen aşık oldum.
  • bugün ipsala yunanistan duty free magazasinda yeni çıkmış olan my burberry black versiyonunu gormem ve koklama serefine mazhar olmamla beraber istanbul yolunu sarhoş bir sekilde gelmeme sebebiyet vermis acımasız ruhlu mükemmel ötesi parfüm.
  • black versiyonu bence bir kadının kendine sıkabileceği en iyi şey.

ben hayatımda bu kadar güzel bir kadın kokusu duymadım daha erkek hâlimle ulan alıp kullansam nolur ki nolur ki diye düşündüm durdum.
    tinerci gibi koklayıp koklayıp dolandım etrafında. sevgiliye parfüm almanın, parfüm tüketilen bir şey olduğundan, saçma olduğunu düşünürdüm ancak bu alınır işte. eğer kullanmazsa da çaktırmadan üstüne sıkarım.