şükela:  tümü | bugün
  • bir ekşi sözlük yazarı. hoşgelmiş. * *
  • bir aktroll. keşke bu tür insanlar sözlükte bulunmasa.
  • tam bir şovenist, tam bir yapışkan.

bir entrymi gerekli mercîlere ulaştıracakmış. e peki bunu bana söylemeden halledemez miydin? peki ben senin gibi şovenist birine yazdıklarımı nerden öğrendiğimi söylemek zorunda mıyım?

entrylerini okudum, muazzam bir cahil cesareti ve hükümet yardakçılığı kokuyor entryleri. ailesine sabır diliyorum, bunla bir ömür geçirilir mi la hiç*

(bkz: ak troll)
  • şimdi bir üst entryde raddiculous adlı yazar bana aktroll demiş ya; sebebi kendisi meral akşener hakkında alevi katili suçlaması yapmasıydı. ben de özelde sordum neden meral akşenere alevi katili diyorsun elinde bir kanıt varmı diye. tabi ki olmadığı için muhsin yazıcıoğlu hakkında iyi şeyler yazması bile yeterli diye kıvırdı.

şimdi de gelmiş iyi partinin kurucusu meral akşeneri koruduğum için bana ak troll diyor :)))

ya neden böyle mallarla uğraşmak zorunda kalıyorum bilmiyorum ama bi iq testi yapılsa ve ona göre yazar alınsa da böyle geri zekalılarla uğraşmasak.

böyle geri zekalılarla uğraşmak zorunda kalan bir yazarım işte.
  • benim canim ikizim. gerizekali yazarlardan uzak tutulasi, evde beslenesi, tanidigim en ozel kisilerden canim badim. yedirtmem hicbirinize yakarim bu gezegeni!
  • oooo, dun yazdigim entrym sildirilmis. gercekleri konusunca ekside bile sansur yiyoruz vay be. kac para verdin la kanzuga entryyi silsin diye?