şükela:  tümü | bugün
 • yıllar boyunca dinleneceğini düşündüğüm the weeknd’in yeni albümü

  daha çıkmadı ama muazzam olacağını düşünüyorum

  edit: 2 yıl geçti, gerçekten de doğru tahmin etmişim, dinledim, dinliyorum, muazzam.
 • bugün yayımlanmış yine oldukça kaliteli bir iş olan 6 şarkılık the weeknd albümüdür.
 • frank dukes (fake love, mask off vs) ile beraber hazırlanmış the weeknd ep'si. gesaffelstein, daheala, skrillex, mike will made it'in de dokunuşları var.

  3-4 dinleme sonrası ek: olm adamı niye üzüyorsunuz lan? ne güzel yüzüyordu grupların, uyuşturucuların içinde.

  bi daha ek: ulan allahsız bu nasıl albüm? negatif şarkı orucuna girmiştim, 4 gündür senin dramını dinleyip hayatıma pay çıkarıyorum iblis.

  son ek: prodüksiyon anlamında yerinde saydığı, hatta geriye döndüğü için kritikler tarafından yerden yere vurulmuş bu çalışma. bu demek değildir ki iki gram aşk acısı yaşadıysanız bu albüm feleğinizi şaşırtmayacak. ona göre dinleyiniz.
 • yine cok hos sabah sabah ise guzel baslamami saglayan bir ep olmus.
 • 6 şarkılık the weeknd albümü. sürpriz mi yaptın sen? hiç haberimiz yoktu.

  albümün adını görünce içimden off çektim yalan değil. sonra şarkıların isimlerine baktım dedim ohh ya tam bilek kesmelik albüm.

  call out my name
  try me
  wasted time
  i was never there
  hurt you
  privilege

  sabah sabah tam da pozitif olayım derken spotify önüme call out my name şarkısını attı * * sadece onu dinledim. umarım diğer şarkıları iğrenç ve katlanılmazdır da bileklerimi falan kesmem.
 • zor ve yapmacık geçen son 1 haftada yüzümü samimi bir şekilde güldürmüş albümdür
 • albümdeki tüm şarkılar güzel, the weeknd çizgisini hiç bozmamış. (son şarkıyı henüz dinlemedim ancak şu ana kadar seviye o kadar iyi ki abel bey’i tanıyorsam bu çizgiyi bozmamıştır. )
 • the weeknd'in kariyerinde yayınladığı ilk ep'sinin adı.

  albüm su gibi akıyor, iyi bir çalışma olmuş. the weeknd bildiğimiz gibi.

  şarkıların yarısı selena gomez ve ilişkilerine yönelik. abel açıkça "ben seni her şeyin üstünde görürken sen beni eski kırığını (justin bieber oluyor bu) unutmak için kullandın," diyor. wasted times ile bir noktada bella hadid'e de selam çakıyor. i was never there'de ise tamamen kendine yönelip, o ölümle yaşam arasındaki ince çizgiyi sorguluyor.

  "my dear melancholy" adını gerçekten yansıtan, güzel bir albüm olmuş.

  şarkıların tamamı the weeknd'in youtube kanalına yüklenmiş. dinlmek isteyenler için:

  call out my name
  try me
  wasted times
  i was never there
  hurt you
  privilege
 • son iki gündür aralıksız dinlediğim, son zamanların en keyifli albümlerinden biri olabilir. the weeknd sanırım olgunlaştıkça daha da keyifli şarkılar yapacak gibi. dinleyin, dinlettirin.
 • sabah spotify’in gözüme sokmasi ile dinlemeye basladigim su saat itibari ile dinlemeye devam ettigim the weeknd ep’si.

  hem keyiflendirdi hem de huzunlendirdi.

  niye uzdunuz lan bu adami bu kadar. negzel mutlu mesut yasiyordu herkes gelip kalbini kirmis. uzulme annem sen daha iyilerine layiksin diye sarilasi geliyor.