• 2 gün içerisinde sadece youtube'da "8,039,200" kişi tarafından izlenmiş über klip.
  • dünyalar tatlısı, 8 yaşında juliet isimli bir kız çocuğunun söylediği güzel bir şarkı. sözlerini de yazayım tam olsun:

get your two step on
    my name is juliet
    and i love robert
    and my fishes
    but it stinks
    whooaaaa yeah

i love robert
    rhoaaaahh
    ooooaaaoohhhh

let's open up this pit
    oohh x6
    ooooaaaooohhhh
    oohh

copy paste değil alın teri
  • geleceği parlak bir kızımızın güzel bir eseri. yalnız saçlar biraz daha koyu renk olaymış hakikatten beklentileri iki katına falan çıkarabilirmişiz.
  • videonun 24. saniyesindeki mimiğinden sonra dave mustaine'in gayrimeşru çocuğu olduğunu düşündüğüm şeker şeyin söylediği şarkı.
  • ehasdh kız 59 saniyede hardcore gruplarından tut modern -core gruplarının alayına gider yapıp dalga geçmiş ehasdhsa, çok güldüm. helal valla. o hardcore gruplarındaki fason "çok sinirliyim röaaaah" tripleri cuk oturmuş 8 yaşındaki bi kıza zaten ehashd.
  • tekrar tekrar izlettiriyor kendini. uyuşturucu gibi video. bırakamadım beyler. ahaha süper ya. açıklama da süper olmuş:
    "8 yr old juliet teamed up with the hottest producer rob sharpe this school holidays and smashed out this brutal track.. juliet takes you on a journey of her love for her dog, robert and how her pet fish stink even tho juliet has zero sense of smell. the australian hardcore scene will never be the same!!"

feci bir yetenek bu juliet. let's open up this pit!!! \m/

(bkz: parenting)
  • küçük bir çocuğun yaptığı herşeyi şirin bulan zevksizlerin beğendiği salak video. sırf dislike vermek için üşenmedim kullanıcı girişi yaptım youtube'a.
  • "keşke benim de böyle bir kızım olsaydı" dedirten cinsten, muhteşem bir çalışma. dubstep remiksi ise şurada: http://www.youtube.com/watch?v=oycxd_lemcu
  • şarkı, fikir şuradan esinlenmiş gibi;

http://www.youtube.com/watch?v=scdahtiu3wg
  • gozlerinizi kapatip dinlediginizde ingiliz punk grubu hissiyati veriyor.
hesabın var mı? giriş yap