• emma louise kisisinin nakarati guzel guzide eseri. kendisini viva'nin jungle'i olarak tanidim, kayitlara gecsin.

ın a dark room we fight, make up for our love.
    ı've been thinking, thinking about you, about us.
    and we're moving slow, our hearts beat so fast.
    ı've been dreaming, dreaming about you, about us.

hey, hey, hey, hey.
    my head is a jungle, jungle,
    my head, oh.

ı was speaking soft, see the pain in your eyes,
    ı've been feeling, feeling for you, my love.
    and our bodies are tired, our shadows will dance,
    ı've been aching, aching for you, my love.

my head, oh.

my love is wasted, sorry for this ı never meant to be, hurting ourselves, hurting ourselves
    and ı'm complicated, you won't get me out of trouble, understanding myself, understanding myself
    and my love is wasted, sorry for this ı never meant to be, hurting ourselves, hurting ourselves
    and ı'm complicated, you won't get me out of trouble, understanding myself, understanding myself

my head, oh, oh, oh, oh oh..
  • bir wankelmut & emma louise saheseri. belcika, hollanda ve almanya gibi ciddi elektronik muzik dinleyicisi olan ulkelerde simdiden ilk 20'de, loop'a alinasi.

[http://www.youtube.com/watch?v=jaha10-onpe http://www.youtube.com/watch?v=jaha10-onpe]
  • my head is a jungle şarkısı tam anlamıyla damak çatlatan * bir şarkıdır. ne zaman dinlesem aklıma amsterdam geliyor. deep house kategorisinde en sevdiğim şarkılardan biridir.
  • emma louise çok yumuşak söylüyor derdini ama aslında isyanını bagırıyor bu sarkıda.biraz başı da agrıyor olabilir.*
  • şarkıdan da öte bir kere dinleyince uyuşturucu etkisi olan, bağımlılık yapan mükemmel eser. wankelmut kalitesini ortaya koymuş yine, emma louise'in büyüleyici sesi de cabası. hey hey hey heeeeeeeey dedikten sonraki girişte olay kopup gidiyor zaten.
  • "and our bodies are tired, our shadows will dance,
    i have been aching, aching for you, my love" kısmı bana hep aynı dizeleri anımsatıyor
    (bkz: o mahur beste çalar müjgan'la ben aglasiriz)
  • inanılmaz güzel bir şey. ne zaman versen gidiyor. yorgun, yoğun, sakin, sessiz, mutlu, mutsuz.
  • şöyle nefis bir dub remix'i olan wankelmut parçası.
  • ı've been aching, aching for you, my love bölümüne bayıldığım, nakaratına doyamadığımdır. geç keşfettim ama en azından keşfettim.
  • karga bokunu yemeden yerine karga kahvaltısını yapmadan şeklinde inceltilmiş bir deyim.

orijinali için: (bkz: kafamda filler sikişiyor)
hesabın var mı? giriş yap