• bir ios oyunu. modern sanal bebek gibi, at yetistiriyorsunuz, sonra basit basit oyun ici yarismalar falan var. ama atlara karsi ilgisi olan kisilerin bir kac saatini hos bir sekilde gecirebilecegi bir oyun. ucretsiz.
    edit: sanal bebek yerine at ciftligi simulasyonu da denebilir belki, birden cok at da alip bakabiliyorsunuz.
  • kesinlikle bağımlılık yapma potansiyeline sahip oyun. şahsen şu an sınırdayım diye düşünüyorum ama aslında çoktan bağımlısı da olmuş olabilirim. kısa zamanda onu anlayacağız ancak şu an tek bir at sahibi olarak önerim bir ikincisine sahip olmamanız yönünde. bir atın bakımı neredeyse bir gün alıyor zaten *. şimdi bilgi mesajı geldi telefona mesela, benim bold pilot'ın cardio programı bitmiş. yemeği, bakımı, eğitimi, basınla ilişkiler filan zor işmiş bayağı at sahibi olmak. ayrıca game center ile de uyumlu sanırım kendisi.
  • eğer 15 yaş genç olsaydım, bu oyunu oynadıktan sonra seyis olmaya karar verirdim.
  • türkçe olsa eyiymiş. yapan çıkar elbet türkçe yamasını.
  • sağolsun bana amazing horse'u hatırlatmıştır. artık bir hafta dinlerim yine kafamın içinde.

http://www.youtube.com/watch?v=gul9_5kk9ts

(bkz: mmm sweet lemonade)
  • bağımlılık yapan oyun. gece yarısı kalkıp atı tımarlamak falan. of yarabbim cm günlerim geldi aklıma
  • bana sonunda at aldıracak olan oyun. metrobuste falan at kişnemesiyle gelen bildirimlerle toplumun dikkatini de çekebiliyorsunuz güzel tabi.
  • eskiden "of course my horse" şeklinde kafiye oluşturduğumuz edat niteliğinde iyelik takısı kullanılmış iki kelimeden oluşan ingilizce kelime grubu.
  • takriben 1 saat önce başladığım at yetiştirme oyunu. yedirdim, içirdim, antrenman yaptırdım, tımarladım, kafasını okşadım, elimle kesme şeker yedirdim, birkaç yarışa soktum moralini düzelttim ve az önce ahırına götürdüm üstünü örttüm uyuttum. çok yoruldum dostlar ben de yatıyorum. sabah erkenden kalkıp daha bokunu püsürünü temizleyeceğim hayvanın.
hesabın var mı? giriş yap