• mottoları "eat and smile" olmasına rağmen yediğim bir tabak curry tavuklu noodle ile bende ağlama isteği oluşturan fast food mekanı. tüm hayatım film şeridi gibi gözümün önünden geçti yemin ediyorum. yaşamamı sorguladım, o derece.

doğal enerjili besinlerden bahsediyor afişinde. hiçbir yapay katkı maddesi kullanmadıklarını söylüyorlar. her şey bio. ama dünya mutfağına küstüren cinsten. hele bir havuç-zencefil çorbası var ki kaçarak uzaklaşılmalı adı duyulduğu anda. ama mekan konusunda hakları yenilemez tabi. orjinal bir havası var. suşi falan da sevmeyen benim gibi normal insanlar güzel mekanında çay, kahve içebilirler ancak.
  • sharon den adel'in solo projesinin ismi. metal ile alakası yok, chill out tarzı elektro/pop icra ediyor.
  • within temptation'ın baş vokalisti olan sharon den adel'in solo/indie projesidir. senfonik rock'tan taban tabana zıt bir chill out tarzla biraz şaşırtıyor olsa da müziğindeki ampiyans ve akıcılık ile yine kendini kazandırıyor.

aslında buradaki eselerini, 20 yıllık within temptation kariyer ve yaşanmışlıklarından sonra girmiş olduğu bir depresyon ve tekrardan kendini bulma çabasıyla ortaya koymuş olduğu farklı renklerden oluşan bir tuval gibi düşünebiliriz. öyleki ortaya koyduğu her şarkıda farklı bir tondan hissediliyor.

tavsiye: ındian summer
hesabın var mı? giriş yap