şükela:  tümü | bugün soru sor
  • *scrubs tarihinin 120 kusur bolumu arasindan en guzeli. arka arkaya bes defa izlesem doymam.*
  • muhteşem...tek kelime ile scrubs ın şu ana kadar ki en güzel bölümü.o kadar güzel ki; bu bölümü yazan adamlara hayret etmemek,nasıl bir zekadır,ne muhteşem bir yaratıcılıktır diye düşünmemek elde değil.scrubs'ın neden gelmiş geçmiş en iyi dizilerden olduğunun kanıtıdır bu bölüm.
  • scrubs'ın 6. sezonunun 6. bölümüdür. dizi tarihindeki en iyi bölümdür. evet.
  • az önce izlediğim mükemmel bölüm. gerçekten çok güzel..
  • aşmış dizi scrubs'ın aşmış bölümü. hayran kalmamak elde değil.
  • sanat eseridir. figuranindan basrollerine canavar gibi sarki soyleyip dans edebilen bir oyuncu kadrosuna sahip olmasi da scrubs'in, ayri bir konudur. gerci hemen her amerikan dizisi boyle.
  • büyük bir ihtimalle televizyon dizileri tarihinin en iyi bölümü.
  • her seferinde güldüren efsane scrubs bölümü. diziyi izlemeyen, başlamayı da düşünmeyenlerin en azından bu bölümü izlemelerini öneririm.
  • yakin zamanda scrubsi izlemeye bastan basladim, ve bugun bu bolume geldim. ancak sarkilari ve performanslari tekrar tekrar izlemekten ilerleyemiyorum. scrubs'in kesinlikle en sevdigim bolumu.

--- spoiler ---
    en sevidigim sarkisi guy love da olsa, janitor'un sarkisi sahsi kanimca en komik sahnelerden biridir: isiklar soner ve spot isik janitor'e cevrilir. 4 misralik sarkiyla adam envai cesit mimik yaparaktan j.d.'ye olan nefretini cok guzel ifade eder.
    --- spoiler ---
  • tv tarihinin en iyi müzikallerinden biri olan bu bölüm scrubs hayranı doktor hope tarafından da yorumlanmış ve en favori bölümü olmuştur.

https://www.youtube.com/watch?v=a3zqwrw-q3o