• netflix önerilerinde görüp izlemeye başladığım program. david letterman ın kim olduğunu bilmeden izlemeye başladım. konuklarının dışında kendisi de çok özel bi adammış onu öğrenmiş oldum. zamanınızı boşa harcamış olmazsınız. izlemenizi şiddetle olmasa da önerdiğim program.
  • başkan obama’lı bölüm ders olarak okutulmalı
  • david letterman'in netflix'te yayinlanan programı. ilk bölümündeki konuğu ise obama.
  • 4cü sezonu keşfedilmemiş bir hazine gibi aşırı zengin ve güzeldir. will smith ve cardi b episodlarından baya keyif aldım. sanırım ilk 2 sezonu bitirmiştim 3cü sezonu izlememiştim ona da bakıcam. yani ilk 2 sezona göre daha çok dolu gördüm. david letterman show dünyasında kraldır, daha da fazlası adamın gençliğini ezberledim seneler önce.
    inanılmaz yaratıcı, hem geleceği yaratan hem de sanatsal derinliğe gitmiş psikopat bir adam. ondan iyisi hiçbir zaman olamaz. prime dönemini kimse yenemez imkansız. yaşlılığı çok şeker, çok ürkek, çok öğrenmiş gibi. ama öğrendiği şeyler hayat, varoluş üzerine keşfettiği şeyler.
  • 3. sezon fragmanı düşen david letterman'ın netflix'te yayınlanan programı. devam ettiğini bilmiyordum, sevindim. kim kardashian west, robert downey jr., dave chappelle ve lizzo, 3 sezonda konuk olacak isimler.

https://www.youtube.com/watch?v=m_heejm-3cq
hesabın var mı? giriş yap