• first aid kit'in yeni albümlerinden çıkan ilk single. inanılmaz güzel bir şarkı olmakla beraber, en az on kere dinlemeden yakanızı kurtaramazsınız. şarkının kendisi için buraya. bine bin katan, dünyalar tatlısı sözleri ise şu şekilde:

ı don't want to wait anymore ı'm tired of looking for answers
    take me some place where there's music and there's laughter
    ı don't know if ı'm scared of dying but ı'm scared of living too fast, too slow
    regret, remorse, hold on, oh no ı've got to go
    there’s no starting over, no new beginnings, time races on
    and you've just gotta keep on keeping on
    gotta keep on going, looking straight out on the road
    can't worry 'bout what's behind you or what's coming for you further up the road
    ı try not to hold on to what is gone, ı try to do right what is wrong
    ı try to keep on keeping on
    yeah ı just keep on keeping on

ı hear a voice calling
    calling out for me
    these shackles ı've made in an attempt to be free
    be it for reason, be it for love
    ı won't take the easy road

ı've woken up in a hotel room, my worries as big as the moon
    having no idea who or what or where ı am
    something good comes with the bad
    a song's never just sad
    there's hope, there's a silver lining
    show me my silver lining
    show me my silver lining

ı hear a voice calling
    calling out for me
    these shackles ı've made in an attempt to be free
    be it for reason, be it for love

the easy road, the easy road

show me my silver lining, ı try to keep on keeping on

sözleri alıntıladık
  • first aid kit adlı şahane grubu sevdiren müthiş dingin ve nefis şarkı. tam eski usül yol şarkısı olur diye düşünürdüm. klibini yeni gördüm ve tam da öyle bir klibi varmış. ruhu olan şarkılardandan.
  • söylerken çok eğlendim şarkı , dingin ve güzel .
  • güzel bir yol şarkısı, çok bilinmeyen. arabaya binme isteğimi uyandırıp zikik düşünceler akışı sağlıyor zihnimde.
  • renault kadjar reklamında çalan şarkı.
    renault kadjar reklamında duymamla soundhound'da aratmam bir oldu ve hem first aid kit ile hem de bu güzel şarkıları ile tanıştım.
    teşekkürler renault kadjar!
  • sanki yirmi yıl önce yola çıkmış da henüz bize ulaşmış gibi. ya da insanın yüzüne tatlı tatlı vuran meltem gibi bir şey bu şarkı...

tam bir yol şarkısı. yolu sevenlerin şarkısı. (araba reklamı ile ilgisi yok)
  • çok güzel bir şarkı.

gün batımında şehirlerarası yolculuk yaparken dinlemeyi çok seviyorum.geçmiş gözlerimin önünden geçiyor, tüm ihanetler bana yapılan tüm haksızlıklar...başaramadıklarım, yarım kalan aşkım hepsini düşünüyorum.sanki gaza bastıkça tüm olumsuzluklardan birazcık daha uzaklaşıyorum.kat ettiğim mesafeler beni biraz daha mutluluğa yaklaştırıyor gibi geliyor.yapay bir dünyada yapay bir mutluluk yaşıyorum yaklaşık 3,5 dakika.

işte öyle güzel bir şarkı, hiçbir şeyin düzelmeyeceğini bilseniz bile mutlu olabiliyorsunuz.ne güzel ama değil mi, keşke hiç bitmese.
  • ilk dinlediğim zaman bünyede lana del rey etkisi yaratmış leziz parça. ne güzel şarkıymış şan diye albümlerine baktım yok yok yok. jeton geç düştü.

çok keyifli bir parça. ne zaman bu tonda parçaların dinlesem, aklıma güneşin artık batmaktan tupturıncu kesildiği o güzel yaz akşamları gelir. hep hüzünlü ama umutlu yaz akşamları...

neyse efendim siz dinleyin bu leziz parçayı.
  • passiflora etkisi yaratan şarkı. desilyon kere dinlettirenlerden. net! teşekkürler renault kadjar teşekkürler shazam teşekkürler tüplü.
  • motorsiklet ile yol yaparken bir de bu parçayı dinleyin misssss missss...
hesabın var mı? giriş yap