• şarkının içinde geçen diyaloglar the office 7. sezon 17. bölüme aittir. söz konusu dizi billie eilish'in favori dizisidir.
  • program live from bakırköy ruh ve sinir formatında olsa da yine de hepsinden daha beter olan bağımlılık bunu her hafta oturup izlemektir.
  • inanilmaz bir amerikan programi. en manyak bagimliligi olan insanlar (koltuk minderi yemek, duvar yemek, bebek gibi davranmak) cikiyorlar. cok korkutucu.
    mesela: http://www.etonline.com/…s_on_my_strange_addiction/
  • tlc kanalında benim tuhaf alışkanlığım adıyla yayınlanan program.
    kadının birisi, günlük yarım rulo, çift katlı tuvalet kağıdı yiyor. tadını çok beğeniyormuş. kadın 23 yıldır tuvalet kağıdı yiyormuş.
    bu kadına verilecek en güzel bkz sanırım şu; (bkz: düşman götüne)
  • (bkz: the office)
  • şu anda ölen eşinin küllerini yiyen birini konu alan program. kadın parmağını yalıyor sonra küllere daldırıp yiyor. çürük yumurta tadı aldığını söylüyor. hayretler içerisinde izliyorum
  • billie eilish'in yeni albumundeki belki de en guzel sarki. cok mutluyum sozluk cok. 1 ay idare eder bu sarki beni hehe
  • şimdi denk geldim. temizlik takıntılı bir teyzeyi konu alıyor. tamam kadın hasta da, bunun erkek arkadaşı güya kafa dinler biraz rahatlarız diye otel odasından kendilerine yer ayırıyor. kız odada toz almaya başlıyor sonra duş perdesinde siyah lekeler olmasına ve yatak çarşafında kan lekesi olmasına tepki veriyor. erkek arkadaşı (ve onun yoluyla program) da sanki çok abartılı tepkiler veriyormuş gibi davranıyor da pardon da otelde kan lekeli çarşafa da tepki verirsin be amcam. hanım kızımızı oradan vurmayın boşuna. bu programdaki temizlik takıntılı abla tepki verince abla abartıyor, hotel impossible'da anthony melchiorri tepki verince hotel iğrenç oluyor.
  • bugün spotify'da lovely'nin şarkı radyosunu dinlerken bu çalmaya başladı ve birden michael scott'ın sesini duyunca hayal görüyorum herhalde diye düşündüm, meğer billie eilish'in favori dizisi the office'miş* şarkı beni mutlu etti, günün mutlu keşfi sayıyorum.

bu arada şarkıda yer alan replikler dizinin 7. sezon 17. bölümünden.

--- spoiler ---

bu bölümde michael scott, senaristliğini ve yönetmeliğini yaptığı ve başrolünde de yer aldığı** threat level midnight adlı filmi ofiste çalışanlarıla beraber izliyordu.

--- spoiler ---

tanım: billie eilish'in when we all fall asleep, where do we go albümünde yer alan cici bir şarkısı.
hesabın var mı? giriş yap