şükela:  tümü | bugün
  • freebitco.in gibi bir site ilk girişte 20000 satoshi veriyor. sonra her saat başı yaklaşık 90-100 arası satoshi veriyor. baktığım yerde süresiz olduğu da yazıyordu ama kaldırmışlar sanırım.

https://www.mybithouse.com/…?ref=sakuragi_hanamichi

edit: günlük girdiğiniz zaman bir de loyalty bonus olarak satoshi veriyormuş.
    edit2: 3 gündür kullanıyorum. gözlemlerimi yazıyım dedim. 20000 satoshiyle başlıyorsunuz, 100000 olduktan sonra çekebiliyorsunuz. zor bir hedef gibi ama günlük girdikçe loyalty bonus denilen bir bonus alıyorsunuz. örneğin üye oldunuz, ertesi gün de girdiniz loyalty bonus'unuz yüzde 1 oluyor. her saat başı kazandığınız satoshi miktarının yüzde 1'i kadar da bonus alıyırsunuz. tabi 84'ün yüzde 1'ini yuvarlayıp 1 veriyor. başlarda çok kazançlı değil ancak onu 100'e çekebilirseniz saat başı 2 kat kazanabilirsiniz.
  • bu zamana kadarki gözlemlerimi önceki entry'de yazmıştım. bu aralar başka muslukları da kullandığım için antivirüs programımı güncelledim. hangi sitelere girdiğim belli olmuyor çünkü. neyse telefon ve bilgisayarımı sağlam bir taramadan geçirdim. herhangi bir virüs bulunamadı.

onun dışında eğer referans olarak 2-3 tane düzenli yapan arkadaşınızı bile koyarsanız ve siz de düzenli olarak yaparsanız günde temiz 1000 satoshi getiriyor. sanırım referansınızın referansından bir şey kazanamıyorsunuz ama. internette çekim yaptığınızda (100bin satoshiden sonra) ödeme yaptıklarına dair 2 farklı kaynaktan video izlemiştim. yaklaşık 2 buçuk ay sonra hesabıma çekebilecek duruma gelirim. ondan sonra burayı editleyeceğim.
  • su anda iceride 22000 satoshimin oldugu yer.
    nasil olsa sabahtan aksama kadar bilgisayar basindayim dusuncesinde hadi gidelim dedim.
    100bin olduktan sonra cekmeyi deneyecegim.
    sesli uyarisi da var zaman dolunca haber veriyor toplama islemini yapiyorum loyalty bonusla satoshilerimi veriyor.

eger ugrasirim diyen varsa refli link
    buradadir.
  • freebitcoin saatlik 10 a kadar düştü.
    burada giriste 20000 verip saatlik 70-80 veriyor ki gordugum en comert faucet simdilik. reflu link : https://www.mybithouse.com/index.php?ref=geoxid
  • benim için freebitcoinin tırnağı olamayacak sitedir ama 20bin satoshi veriyorlar boru değil yani. saatte bir girip claimlediğinizde ortalama 70 satoshi hesabınıza geçiyor. toplamda 100bin satoshi olduğunda hop cüzdanınıza çekebilirsunuz.
    vakti olanlar için güzel denenebilir bir site.20k satoshi

fakirler için bitcoin kılavuzu v.1.0

• vakti olanlar için güzel bir site. 20.000 satoshi giriş hediyesi ve her saat başı 65 ile 100 arası satoshi ve girdiğiniz hergun için ekstra yüzde veriyor. 100.000 hedefine 1 ayda ulaşmak mümkün bence. hiç yapmamıştım ama ben de refli linkimi bırakayım. hicbir sitede benim refaransli linkimle üye olan yok. bakalım benim ilkim kim olacak.
    https://www.mybithouse.com/index.php?ref=gokhanbal
  • eğer sürekli sizinle birlikte yapan 10 tane referanslı linkiniz yoksa 100000'e 1 ayda getirmek çok zor. ama loyalty bonus'unuz arttıkça bir yerden sonra epey iyi getiriyor. şu an loyalty bonusum 41 ve düşük verdiği zamanlarda bile en az 80 satoshi kazanabiliyorum. iş yüzünden 2 hafta kadar pek ilgilenemedim ama yine de loyalty puanım gitmesin diye her gün en az 1-2 kez girmeye çalıştım. loyalty puanı %100 olduktan sonra sanırım epey getirmeye başlar. benim referanslarımın çoğu sıkılıp bıraktı, umarım sizinkiler öyle olmaz. tabiki yapan 3-4 tanesi bile epey yardımcı oluyor onlara da teşekkür ederim. * gözlemlerimi yazdığım öncek entryler için;
    (bkz: #72138634)
    (bkz: #72260503)
  • birçok bedava bitcoin sitesi içinde en iyilerden birisi diyebilirim.
    bitcoin işine sadece eğlencesine girmek ya da öylesine kenarda biriksin diyenler için güzel fırsat.
    aslında bu ücretsiz coin sitelerine tek üye olma nedenim haftada 1 kez yaptıkları çekilişlerdi ancak bu site ilk üye bonusu olarak 20.000 satoshi veriyor. güzel bir rakam.
    saat başı da 56 küsür bir satoshi vermekte.
    üye olup 20.000 satoshiyi almak için adettendir diyerek link bırakıyorum.mybithouse link

yukarıda bahsettiğim haftalık çekilişle bitcoin dağıtlan site( sırf çekiliş için üye oldum bekliyoruz bakalım) ;
    freeebitcoin: saat başı bedava coin verir rol diyorsunuz geliyor. haftalık çekilişi var. roll yaparak birikmez ama çekiliş güzellik yapabilir. freebitcoin
  • 3 dolar için bi taraflarını yırtıp buralara yazan yazarlar olduğunu göstermiş site. ben vereyim 3 dolar yazmayın lütfen.