şükela:  tümü | bugün
  • epipen kazikcisi ilac sirketi. bugun tesadufen radyoda denk geldim ve dinledim. mecliste ceo'su heather bresch 'i epipen bill icin bir hasladilar bir sikistirdilar ki orgazmdan zevkli anlar neymis tattm.

epipen kullanmiyorum ailemde sukur ki ihtiyaci olan da yok ama ac gozlu sirketlerin daha fazla kar etmek icin kafasina gore zam yapmasina da uyuz oluyorum. bu ilac bana yaramaz ama bir kac arkadasimin cocuklarinin hayatini kurtariyor. kaldi ki, bugun buna ses cikarilmazsa yarin bir gun diger ilac sirketleri de sana bana lazim ilaci kafasina gore essek yuku para karsiligi satabilir.

kadini oyle bir sorguladilar ki utanmasi varsa yerin dibine gecmistir. " ilaci monopoliden faydalanarak $600'a cikardik diye ozur dileyeceginiz yerde simdi de $300'e indirdik deyip alkis mi bekliyorsunuz , madem $300'e satabiliyordunuz neden $600'den satmaya basladiniz" bonuslardan biriydi. kadin cevab veremedi.

kaydini bulabilirseniz, vatandasini dusunen bir hukumetin, cumhuriyetci ya da demokrat diye ayrim gozetmeden halkinin cikarini bu vahsi sirkete karsi nasil savundugunu dinleyin.
  • tüm rakiplerini öyle ya da böyle pazarın dışına itip tekel olduktan sonra epipen'i 461% zam ile satmaya karar veren şeytani şirket. epipen dediğimiz nane de öyle hafif ağrı kesiciler, ateş düşürücüler gibi, olmasa da olur diyebileceğin bir şey değil. elinde yoksa tık gidiyorsun yani.

insan sağlığının güvenliği için gıda ve medikal sektöründe sıkı düzenlemeler, güçlü rekabet kurulları ve sert kanunlar olması gerektiğinin kanıtı işte budur. bugün mylan örnek olur, yarın monsanto.