şükela:  tümü | bugün
  • it's always sunny in philadelphia'dan bildiğimiz rob mcelhenneyin popüler bir oyun geliştiricisini canlandıracağı komedi dizisi 7 şubat 2020'de apple tv+ platformunda yayınlanmaya başlayacak.

geçtiğimiz yazdan e3 tanıtımı da aşağıda bulunsun:
    https://www.youtube.com/watch?v=8a6eael2en4
  • iki bölüm izledim, genel olarak görüşüm olumlu olsa da, inanılmaz bir vuruculuğu da yok. artık abed'den midir bilmiyorum da, it's always sunny ile community arasında bir yerde sanırım.

not: sezon bitince ekleme yaparım.
  • silicon valley kadar olmasa da ona yakın kalitede bir komedi dizisi. 80-2000 yılları arasında oyunlarla haşır neşir olmuş ve hâlâ oyunlardan kopmamış 26-30/40 küsür yaşındaki kişilerin çok seveceğine eminim.
  • the office 2.0 tadında apple tv yapımı komedi dizisi.

ancak daha çok y ve z kuşağını hedefliyor. boomer ve x kuşağı ben ne izliyorum diye düşünebilir. video oyunları dünyasına uzaksanız, hiç bulaşmayın. şayet video oyunlarıyla aranız iyiyse, tam sizlik bir dizi.
  • 4 bölüm izledim. always sunny'deki abilerden kusursuz bişey beklerdim. silicon valley 9luk diziyse bu 7lik olmuş. ama ilerledikçe açılma ihtimali de yüksek 2. sezon da çıkınca tekrar bi değerlendirmek lazım. kara mizah unsurları daha sert mythic questte bu arada.

office'i yaratan greg daniels başrolü steve carell ile birlikte space force'u yapıyo malum. ondan da beklentim büyüktü böyle bi sonuçla karşılaşmam umarım.

edit: sezonu bitirdim 7yi 7.5 yapıyorum. karakterler oturdu ve son bölümler daha iyiydi. sert kara mizah tek bölümlükmüş bu arada. maalesef ortada yakalamaları gereken bi silicon valley çıtası varken işleri zor. yine de oyunlarla içli dışlı olan ve sitcom komedi dizisi seven herkes 10 sezon da çıksa izler diye düşünüyorum. ben öyle yapacağım en azından.