şükela:  tümü | bugün
  • bir mail forwarding sitesi. ülkemize teslimat yapmayan amerikan web sitelerinden alışveriş yapmanızı sağlıyor. myus size amerika'da bir adres veriyor, alışveriş yaptığınızda bu adresi kullanıyorsunuz, alışveriş yaptığınız site talep ettiğiniz ürünleri bu adrese teslim ediyor ve belli periyodlarda bu adreste biriken ürünleriniz adresinize postalanıyor. çok başarılı bir operasyon, insanda bu işin içinde kesin türk aklı var hissi uyandırıyor.
    http://www.myus.com/
  • daha sayfaya tıklamadan, insanın içinde güvenilebilirlik adına soru işaretleri oluşturan site..
  • 2 samimi arkadasim 1 senedir bu servisi kullaniyorlar bugune kadar hic bir problemle karsilasmamalarindan dolayi guvenilirlik konusunda soru isaretleri duyulmamasi gereken site
    inanilmaz ama gercek 3 4 gun icinde dhl yada fedex ile us den aldiginiz urun kapiniza kadar geliyor
  • aylardır kullandığım, memnun olduğum servistir.
  • 5 kg bir mail*i 130$'a türkiyeye göndereceklerini söyleyen mail forwarder.
    amerikadaniste.com'a oranla pahalıdır : aynı değerdeki bir paket, ortalama 80$ gibi bi fiyatla türkiyeye gelmektedir.
    güvenirliği ve hizmet anlayışı sebebiyle tercih edilir mi edilmez mi bilinmez ama, mail rates mebla büyüdükçe epey pahalı olarak görükmektedir.
  • 300 dolar değerinde ve 17 kilo civarındaki rock band için tasarlanmış ion drum kiti evime pürüssüz bir sekilde göndermiş çok başarılı servistir.

edit: tabi bu işlem yapıldığında dolar 1.15 ytl civarındaydı.
  • bir kere kullandığım ve memnun kaldığım firma. amerika'nın farklı yerlerinden aldığım ürünleri florida'daki myus.com merkezine gönderttim. gelen her pakette mail ile bildirim yaptılar. tüm paketler ulaştıktan sonra sitelerinden artık gönderebilirsiniz komutunu verdim. bunu hem kendi istediğim şirketle (dhl, ups, usps, vs.) yapabiliyorlar hem de en ucuz maliyetli olanını seçebiliyorsunuz. ben en ucuz maliyetli olanı tercih ettim ve fedex'le yolladılar. çarşamba günü kargolanan paket cuma akşamı istanbul'daydı. fedex aradı bilgi verdi. ya cumartesi şubemize gelin kendiniz alın ya da pazartesi sabah biz getirelim dediler. ikinci opsiyonu tercih ettim, pazartesi 11'de teslimat yaptılar.
  • ürünleri florida'dan gönderen şirket.
  • amerikadan gida takviyesi satin almak icin kullanan varsa yesillendirsin lutfen.
  • yav bu da gümrük ücretleri sizden diyor. gümrük dahil fiyat vereni yok mu bunların?