1. doğuş grubunun internete yaptığı ardı arkası kesilmez yatırımların bir yenisi. alışverişin uğurlu adresi sloganıyla bir landing page hazırlamışlar bile. pazara nasıl bir hacim katacakları merak konusu.
    detaylar

www.n11.com
  2. hepsiburada denilen şark kurnazı şirketle tüm ilişkilerimi kestiğim günlerde tarafıma ilaç gibi gelen internet sitesi.
  3. ana sayfasındaki hatun kişiye hasta olduğum site. gerisine bakmadım.

9 ay sonra gelen edit: yasemin allen imiş kendisi. allah nazardan saklasın..
  4. çok fazla detaylı bilgi vermeseler de sektördeki rakiplerini alaşağı etmek için muazzam bir para harcamakta doğuş grubu.

kısaca yapacakları işi şöyle tanımlıyorlar :

''şeffaf iş anlayışı, uzun vadeli ortaklık ve adil rekabet ortamı politikamız ile tamamen güvene dayalı bir platform oluşturmaktayız. satıcılara; kendi alanlarında özgür olmalarını sağlayacak teknolojik alt yapı, operasyonel ve lojistik destek; alıcılara ise geniş ve kaliteli ürün yelpazesinin yanı sıra kesintisiz müşteri hizmeti sunacağız. bu kapsamda, n11.com olarak bugüne kadar internetten satış imkanı yakalayamamış binlerce satıcıya güvenebilecekleri ve kusursuz hizmet alabilecekleri bir platform üzerinden e-ticarete atılma imkanı sağlayacağız.''

bekleyip görelim.
  5. yıllardır aklımda olan projemi, dün yapmaya başladıklarının haberini alınca gözlerimden süzülen iki damla yaşla türkiye'nin geleceğini gördüğüm site. eğer gerçekten de bu proje gerçek anlamda düşündüğüm şeyse, türkiye'nin üretim korkusuna ilaç olabilecektir. türkiye içinde hızlı dönen para sayesinde ekonomi gelişecek ve tarih bu siteyi hep yazacaktır. bu kadar abartma dediğinizi duyar gibiyim. ama ilk fark edenlerden biri olarak belki de en azından önümüzdeki 30 yıla hükmedebilecek e ticaret sitesidir.

edit: heyecanım boşunaymış. benim düşündüğüm iş modelinin yakınından bile geçmiyormuş. bir nevi gittigidiyor gibi ama tam da değil.
  6. haberleri bile alt yapının hazırlanmasına doğru veriliyor. lansmanı şubat ayının son günlerinde ya da mart ayı başlarında olacak gibi dedikodular var. duyduğum kadarıyla alt yapısı her gün gelişmekte fakat eksiklikleri olduğu gözlenmekte.

nasıl bir site olacağını merak ediyoruz. sanal avm mi olacak yoksa gittigidiyor.com tarzı bir yer mi? ya da hepsiburada.com gibi? az kaldı göreceğiz. n11.com sitesi ve bir sürü türevi 2001 yılında(emin değilim ama bir ara bakmıştım) alan tescili yaptırılmış doğuş grubu tarafından. kaç yıllık fikir altyapısı yeni mi oluştu yoksa elimizde vardı bu olsun mu denildi bilemiyorum.
  7. isminin nasıl telaffuz edileceğini merak etiğim online alışveriş sitesidir.

* "en ilevın dat kom"
    * "en van van dat kom"
    * "en van van nokta kom"
    * "en van van kom"
    * "ne on bir nokta kom"
    * "ne bir bir nokta kom" vs.

bekleyip göreceğiz.

edit: site ismi reklamlarında "ne on bir nokta kom" olarak telaffuz ediliyor.

n11.com hakkında bilgi verin