şükela:  tümü | bugün
 • reklamı çıkınca karım bana bakıyor, ben yere.
 • la bu n11'in açılımı november 11 miymiş? aydınlandım.
 • anladık alışveriş dükkanları var ve herkes kendi görsellerini kullanıyor ama arkadaş reklamda kullandığın kıza bak, sitede ürün tanıtan fotoğrafa bak

  arkadaşa da lafım yok, gel senin resmini çekiyoruz demişler gelmiş ama o alttaki atlet ne, o göbek ne.

  eminim burayı okuyorsunuz, n11.com'un sosyal medya danışmanları, siteniz sizin yüzünüz, sitedeki ıcık cıcık herşeye de dikkat etmelisiniz.
 • ölücüler çıksın kasıyor.

  edit : az bakayım dedim 4 bin liralık saati 8 bine çıkarıp tekrar 4 bine indirerek büyük indirim yapmışlardır. kimi silkeliyoruz kardeş siz.
 • ntvmsnbc üzerindeki üyeliğimi kullanarak yolladıkları spam mail yüzünden, gizlilik ihlali yapan doğuş grubunu dava ettiğim internet sitesidir.

  öyle ya da böyle, garanti tarafında bana çıkardıkları anlamsız faturayı doğuş grubunun farklı bir mecrasından da olsa alacağımı umuyorum.
 • buradan geçen ay 254 tl değerinde alışveriş yaptım. karşılığında 281 tl lik indirim kuponu verdi. hani şu meşhur 100 tl ye 111 tl hediye muhabbeti.
  281 tl'yi kullanabilmek için 3 parçaya ayırıyor. 100 tl, 100tl, 81 tl şeklinde. her bir kuponu kullanabilmek için en az iki katı kadar alışveriş yapman lazım. bu da ok. bunları bilerek yaptık alışverişimizi. sonuç olarak site de kazandırırken kazanmak istiyor. ama şimdi her şeyin boka sardığı nokta geliyor. kuponlara not eklemiş şuralarda kullanılamaz diye. işte bu tam anlamıyla terbiyesizlik. bakalım nerelerde kullanamıyoruz.

  --- spoiler ---

  telefon ve telefon aksesuarları
  beyaz eşya
  motosiklet
  bilgisayar
  fotoğraf makinesi ve kamera > dürbün ve teleskop aksesuarları
  video oyunları ve konsol > konsol oyunları
  fotoğraf makinesi ve kamera > fotoğraf makineleri
  külçe ve ziynet altın, takı, mücevher > külçe, ziynet altın ve gümüş
  bebek, çocuk ve anne bakımı > bebek bezi ve ıslak mendiller
  video oyunları ve konsol > oyun konsolları
  kırtasiye ve ofis > kağıt ürünleri
  televizyonlar ve ses sistemleri > dvd, divx, bluray ve medya oynatıcılar
  fotoğraf makinesi ve kamera > video kameralar
  televizyonlar ve ses sistemleri > mp3 ve mp4 oynatıcılar, aksesuarları
  televizyonlar ve ses sistemleri > uydu sistemleri
  televizyonlar ve ses sistemleri > müzik sistemleri
  fotoğraf makinesi ve kamera > dürbün, teleskop ve mikroskop
  market ürünleri, gıda, içecek > deterjan ve temizlik ürünleri
  televizyonlar ve ses sistemleri > televizyonlar
  televizyonlar ve ses sistemleri > ev sinema sistemleri
  televizyonlar ve ses sistemleri > hoparlörler
  televizyonlar ve ses sistemleri > ses kayıt cihazları
  seyahat, otel, bilet
  --- spoiler ---

  e tabi insan "o yok bu yok ne var lan it" demek durumunda kalıyor. kalkıp kuponları harcamak için toplamda 560 lira tutarında ürün almamı ancak o ürünlerin yukarıdaki kategoriler dışında bi ürün olmasını istiyorsun. yapacağınız işe sokym afedersin.
 • yeni telefon alacaktım, bu 11.11 gününü bekleyeyim dedim. öyle çok aman aman bir indirim yokmuş.

  az evvel (00:00) 3039 tl olan iphone 7, şuan (00:09) 3138 tl olmuş.

  almaktan vazgeçtim. topladığım kuponu da kullanmadım. çünkü kuponu uyguladığım halde bile ancak ''normal'' seviyesine iniyor. mediamarkt'ın her hafta yaptığı gece kuşu kampanyasındaki fiyatlara falan mesela.

  edit: mediamarkt web sitesinde şuan iphone 7 2899 tl.

  edit 2: mediamarkt kitlendi la, mediamarkt bunların 11.11 olayını bitirdi.

  edit 3: firma tekrar 3028 tl'ye çekti fiyatı.
 • 10 liramın üstüne yatan firma.

  hediye çeki de kullanarak 3 ayrı satıcıdan 7 ürünlük bir sipariş vermiştim bundan 1 ay kadar önce. ancak satıcılardan iki tanesi siparişleri o kadar umursamadılar ki 1 hafta sonra siparişin akıbeti hakkında bilgi alabildim. göndermeyeceklermiş ürünleri. ben de 7 üründen 4 tanesini iptal etmek durumunda kaldım o yüzden.

  olaydan 5-6 gün sonra da n11'i aradım param ne zaman iade edilecek diye. "alışverişi debit kartınızla yapmışsınız o yüzden 10 iş gününde iade edilir." dediler. hayatımda duyduğum, 10 iş gününde iade yapabilen tek firma bu arada n11. "kesin edilir mi peki? hiç güvenmiyorum size." dediğimde de "merak etmeyin paranız bizde kalmaz." dedi bir çalışan. ben de bekledim. 10. iş gününde 10 lira eksik iade yaptılar.

  aradım sordum kayıt oluşturdular. 3 gün sonra beni arayan 90033550 sicil no'lu çalışan "para iadesi başarıyla gerçekleşmiştir. bir problem göremiyorum ben. problem olduğuna inanıyorsanız bankanızla görüşün." dedi ve neredeyse suratıma kapatacaktı ki zor tuttum telefonda adamı.

  ardından bankayla görüştüm ve böyle bir durum hakkında bilgi verme imkanlarının olmadığını, sadece işleme geçen iadeleri görüntüleyebildiklerini ve n11 ile görüşmem gerektiğini söylediler.

  çalışan "paranız bizde kalmaz." demişti ama ciddi ciddi benim 10 liram n11'de kaldı ve adamlar üstüne yattılar paranın. şu ana kadar n11 üzerinden 5 6 bin lira civarı alışveriş yapmış biri olarak diyorum ki bir daha babayı alırsınız siz. 10 lira da her bir kuruşuna kadar haram olsun. son oluşturduğum kayıttan da olumlu bir geri dönüş alamazsam bu 10 lirayı geri almak için hakem heyetine gitmeyen de şerefsizdir.
 • eğer çok büyük bir merakınız varsa n11.com'un en ideal kullanımı aşağıdaki şekilde olabilir, ama yanlış yerden başlarsanız yanlış yere varırsınız, sonuç fena olur. (elektrikli ve elektronik cihazlar içindir)

  - madem ısrarla kullanmak istiyorsunuz, girin siteye, kurcalayın iyice. ortaçağ zihniyeti ile dizayn edildiği için alışmak zaman alabiliyor.

  - gezindiniz biraz ve bir ürün dikkatinizi çekti. hop hemen atlamayın. marka ve model no alın ve satıcısı kim bakın.

  - akakce.com'u açın girin marka ve model numarasını, en düşük fiyatları görün. tanımadığınız birsürü satıcı olacağı için bilindik ve güvenilir olanlara doğru gidin. en düşük 4. ya da 5. genelde iyi bir satıcı olabilir.

  - bir adım öncesinde n11.com'da beğendiğiniz ürünün satıcısına bakmıştınız. bu satıcının web sitesine girin. online satış altyapısı vardır endişe etmeyin. fiyatı ve kargo ücretini kontrol edin. fiyat daha ucuz ama ufak bir kargo ücreti olabilir. ama toplamda yine daha ucuzdur.

  - şu anda elimizde 3 farklı kaynaktan fiyat var aynı marka model ürün için. muhtemelen en ucuzu da n11.com'da satış yapan satıcının kendi online sitesi. en az %15 daha aşağıda olacaktır.

  - akakce.com'dan ve n11.com'dan araştırıp bulduğunuz satıcı isimleri güvenilir gelmedi size, tamam kontrollü gidelim, emin olalım.

  - mağazadan da satış yapan şu sitelere bakalım,
  www.mediamarkt.com.tr
  www.bimeks.com.tr
  www.teknosa.com.tr
  www.darty.com.tr
  www.electroworld.com.tr
  www.vatanbilgisayar.com
  www.gold.com.tr

  - sadece internet üzerinden satış yapan daha güvenilir olanlara bakalım
  www.hepsiburada.com
  www.kliksa.com
  www.hizlial.com
  www.gittigidiyor.com

  - elimizde oldukça fazla fiyat verisi var artık, aralarından en uygun olanını seçmek size kalıyor.

  görüyorsunuz ki n11.com gayet kazık. burada diğer kazık olanlar arasında teknosa açık ara liderdir. bazen vatanbilgisayar da indirim adı altında öper alıcıyı.

  ürün bazında satıcılar değişik fiyat politikaları izledikleri için inanılmaz fırsatlar çıkabiliyor. mesela hiç sevmediğim darty'den %50 indirimle elektrikli mutfak aleti alabildim. adamların elinde kalmış ama bimeks bunu boru gibi bir fiyata satabiliyor aynı günde.

  kendi n11.com tecrübem ise monitör alma konusunda, 2 adet 22" lg monitör almak için yukarıda bahsettiğim şekilde araştırmamı yaptım. sağolsun n11.com benim karşıma eksenbilgisayar.com'u çıkarttı. zaten bildiğim bir satıcıydı kadıköy, mecidiyeköy'de haftasonu bilgisayar toplama merakından dolayı. toplamda %20 daha ucuza alışverişimi tamamladım. bundan daha keyifli ne olabilir ki. istediğiniz ürünü en ucuza alıyorsunuz ve 2 gün sonra kapınızda.

  bahsettiğim aşamaları uygulayacak vaktiniz yoksa tabi ki n11.com size göre en iyisi olacaktır, size ne olsa en iyisi olur bu durumda ama yine de boş yere kazıklanmanın alemi yok.

  son olarak mediamarkt gayet iyi fiyatlarla satabiliyor online. bakın siteye, gidin mağazaya, beğenin hatta online daha ucuz olacak bu nedenle mağazadan almayacaksınız.

  burada gtü kurtarmak için baya bi silahşör edinmişler sanki. malın kendisindeki ayıbı kaldırırlarsa işler düzelir aslında ama bu kadar para gömdükten sonra hatayı kabullenmek de zor geliyor, acıtıyor tabi. danışın gençler ! danışmanlar da para kazansın.
 • 50 liraya kulaklik alacaktim. bekleyim 35 40 liraya alirim dedim 11inde. kampanya ile ayni marka kulaklik 59 lira olmus.

  yuh amk