şükela:  tümü | bugün
  • reklamı çıkınca karım bana bakıyor, ben yere.
  • la bu n11'in açılımı november 11 miymiş? aydınlandım.
  • anladık alışveriş dükkanları var ve herkes kendi görsellerini kullanıyor ama arkadaş reklamda kullandığın kıza bak, sitede ürün tanıtan fotoğrafa bak

arkadaşa da lafım yok, gel senin resmini çekiyoruz demişler gelmiş ama o alttaki atlet ne, o göbek ne.

eminim burayı okuyorsunuz, n11.com'un sosyal medya danışmanları, siteniz sizin yüzünüz, sitedeki ıcık cıcık herşeye de dikkat etmelisiniz.
  • ölücüler çıksın kasıyor.

edit : az bakayım dedim 4 bin liralık saati 8 bine çıkarıp tekrar 4 bine indirerek büyük indirim yapmışlardır. kimi silkeliyoruz kardeş siz.
  • ntvmsnbc üzerindeki üyeliğimi kullanarak yolladıkları spam mail yüzünden, gizlilik ihlali yapan doğuş grubunu dava ettiğim internet sitesidir.

öyle ya da böyle, garanti tarafında bana çıkardıkları anlamsız faturayı doğuş grubunun farklı bir mecrasından da olsa alacağımı umuyorum.
  • buradan geçen ay 254 tl değerinde alışveriş yaptım. karşılığında 281 tl lik indirim kuponu verdi. hani şu meşhur 100 tl ye 111 tl hediye muhabbeti.
    281 tl'yi kullanabilmek için 3 parçaya ayırıyor. 100 tl, 100tl, 81 tl şeklinde. her bir kuponu kullanabilmek için en az iki katı kadar alışveriş yapman lazım. bu da ok. bunları bilerek yaptık alışverişimizi. sonuç olarak site de kazandırırken kazanmak istiyor. ama şimdi her şeyin boka sardığı nokta geliyor. kuponlara not eklemiş şuralarda kullanılamaz diye. işte bu tam anlamıyla terbiyesizlik. bakalım nerelerde kullanamıyoruz.

--- spoiler ---

telefon ve telefon aksesuarları
    beyaz eşya
    motosiklet
    bilgisayar
    fotoğraf makinesi ve kamera > dürbün ve teleskop aksesuarları
    video oyunları ve konsol > konsol oyunları
    fotoğraf makinesi ve kamera > fotoğraf makineleri
    külçe ve ziynet altın, takı, mücevher > külçe, ziynet altın ve gümüş
    bebek, çocuk ve anne bakımı > bebek bezi ve ıslak mendiller
    video oyunları ve konsol > oyun konsolları
    kırtasiye ve ofis > kağıt ürünleri
    televizyonlar ve ses sistemleri > dvd, divx, bluray ve medya oynatıcılar
    fotoğraf makinesi ve kamera > video kameralar
    televizyonlar ve ses sistemleri > mp3 ve mp4 oynatıcılar, aksesuarları
    televizyonlar ve ses sistemleri > uydu sistemleri
    televizyonlar ve ses sistemleri > müzik sistemleri
    fotoğraf makinesi ve kamera > dürbün, teleskop ve mikroskop
    market ürünleri, gıda, içecek > deterjan ve temizlik ürünleri
    televizyonlar ve ses sistemleri > televizyonlar
    televizyonlar ve ses sistemleri > ev sinema sistemleri
    televizyonlar ve ses sistemleri > hoparlörler
    televizyonlar ve ses sistemleri > ses kayıt cihazları
    seyahat, otel, bilet
    --- spoiler ---

e tabi insan "o yok bu yok ne var lan it" demek durumunda kalıyor. kalkıp kuponları harcamak için toplamda 560 lira tutarında ürün almamı ancak o ürünlerin yukarıdaki kategoriler dışında bi ürün olmasını istiyorsun. yapacağınız işe sokym afedersin.
  • yeni telefon alacaktım, bu 11.11 gününü bekleyeyim dedim. öyle çok aman aman bir indirim yokmuş.

az evvel (00:00) 3039 tl olan iphone 7, şuan (00:09) 3138 tl olmuş.

almaktan vazgeçtim. topladığım kuponu da kullanmadım. çünkü kuponu uyguladığım halde bile ancak ''normal'' seviyesine iniyor. mediamarkt'ın her hafta yaptığı gece kuşu kampanyasındaki fiyatlara falan mesela.

edit: mediamarkt web sitesinde şuan iphone 7 2899 tl.

edit 2: mediamarkt kitlendi la, mediamarkt bunların 11.11 olayını bitirdi.

edit 3: firma tekrar 3028 tl'ye çekti fiyatı.
  • müthiş indirim yapmışlar gerçekten. kendilerini tebrik etmek lazım.

kış lastiği bakayım dedim,
    n11 fiyatı 164,50
    hepsiburada fiyatı 165,50

bu arada tedarikçi de aynı. gerçeği öğrenmek bir google araması kadar kolayken kimi kandırdıklarını sanıyor bunlar anlamıyorum.
  • eğer çok büyük bir merakınız varsa n11.com'un en ideal kullanımı aşağıdaki şekilde olabilir, ama yanlış yerden başlarsanız yanlış yere varırsınız, sonuç fena olur. (elektrikli ve elektronik cihazlar içindir)

- madem ısrarla kullanmak istiyorsunuz, girin siteye, kurcalayın iyice. ortaçağ zihniyeti ile dizayn edildiği için alışmak zaman alabiliyor.

- gezindiniz biraz ve bir ürün dikkatinizi çekti. hop hemen atlamayın. marka ve model no alın ve satıcısı kim bakın.

- akakce.com'u açın girin marka ve model numarasını, en düşük fiyatları görün. tanımadığınız birsürü satıcı olacağı için bilindik ve güvenilir olanlara doğru gidin. en düşük 4. ya da 5. genelde iyi bir satıcı olabilir.

- bir adım öncesinde n11.com'da beğendiğiniz ürünün satıcısına bakmıştınız. bu satıcının web sitesine girin. online satış altyapısı vardır endişe etmeyin. fiyatı ve kargo ücretini kontrol edin. fiyat daha ucuz ama ufak bir kargo ücreti olabilir. ama toplamda yine daha ucuzdur.

- şu anda elimizde 3 farklı kaynaktan fiyat var aynı marka model ürün için. muhtemelen en ucuzu da n11.com'da satış yapan satıcının kendi online sitesi. en az %15 daha aşağıda olacaktır.

- akakce.com'dan ve n11.com'dan araştırıp bulduğunuz satıcı isimleri güvenilir gelmedi size, tamam kontrollü gidelim, emin olalım.

- mağazadan da satış yapan şu sitelere bakalım,
    www.mediamarkt.com.tr
    www.bimeks.com.tr
    www.teknosa.com.tr
    www.darty.com.tr
    www.electroworld.com.tr
    www.vatanbilgisayar.com
    www.gold.com.tr

- sadece internet üzerinden satış yapan daha güvenilir olanlara bakalım
    www.hepsiburada.com
    www.kliksa.com
    www.hizlial.com
    www.gittigidiyor.com

- elimizde oldukça fazla fiyat verisi var artık, aralarından en uygun olanını seçmek size kalıyor.

görüyorsunuz ki n11.com gayet kazık. burada diğer kazık olanlar arasında teknosa açık ara liderdir. bazen vatanbilgisayar da indirim adı altında öper alıcıyı.

ürün bazında satıcılar değişik fiyat politikaları izledikleri için inanılmaz fırsatlar çıkabiliyor. mesela hiç sevmediğim darty'den %50 indirimle elektrikli mutfak aleti alabildim. adamların elinde kalmış ama bimeks bunu boru gibi bir fiyata satabiliyor aynı günde.

kendi n11.com tecrübem ise monitör alma konusunda, 2 adet 22" lg monitör almak için yukarıda bahsettiğim şekilde araştırmamı yaptım. sağolsun n11.com benim karşıma eksenbilgisayar.com'u çıkarttı. zaten bildiğim bir satıcıydı kadıköy, mecidiyeköy'de haftasonu bilgisayar toplama merakından dolayı. toplamda %20 daha ucuza alışverişimi tamamladım. bundan daha keyifli ne olabilir ki. istediğiniz ürünü en ucuza alıyorsunuz ve 2 gün sonra kapınızda.

bahsettiğim aşamaları uygulayacak vaktiniz yoksa tabi ki n11.com size göre en iyisi olacaktır, size ne olsa en iyisi olur bu durumda ama yine de boş yere kazıklanmanın alemi yok.

son olarak mediamarkt gayet iyi fiyatlarla satabiliyor online. bakın siteye, gidin mağazaya, beğenin hatta online daha ucuz olacak bu nedenle mağazadan almayacaksınız.

burada gtü kurtarmak için baya bi silahşör edinmişler sanki. malın kendisindeki ayıbı kaldırırlarsa işler düzelir aslında ama bu kadar para gömdükten sonra hatayı kabullenmek de zor geliyor, acıtıyor tabi. danışın gençler ! danışmanlar da para kazansın.
  • 400 tl lik indirim kuponu kazanmıstım, ancak 4400 tl üstü alışverişte geçerli idi, baktım 256 gb touch id li macbook pro ürün 7500ten 6700 e düşmüş üstüne indirim kuponu çaktım 6200 oldu ama almadım kendimi tuttum son anda neden? cünkü iş bigisayarım var evde ve herşeyi cepten yapıyorum artık...1300 tl kazandım psikolojisi ile 6200tl girecekti göte.
    işte tüketim tuzağı böyle bişey kar ediyorum mantığı ile ihtiyacın olmayan şeyleri aldırır adama.

gerek yok.