838 entry daha
  • an itibariyle leyla.şu indirimleri insan gibi bir haftaya yaysaniz biz de beleş künefeye çöken teyzeler gibi olmasak ama işte.
  • an itibariyle request’lere cevap veremeyen sitedir.
  • çalışmayan internet sitesidir. ancak yan sayfada açık olan google'de dinlediğim şarkı sonrasında "inanılmaz fırsatlar için hemen tıkla" şeklinde reklamı dönmektedir.

(bkz: ağam bizimle eğleniy)
  • suan eksi'de 11.11 reklami bulunan fakat bakimda olan alışveriş sitesi
  • yeni telefon alacaktım, bu 11.11 gününü bekleyeyim dedim. öyle çok aman aman bir indirim yokmuş.

az evvel (00:00) 3039 tl olan iphone 7, şuan (00:09) 3138 tl olmuş.

almaktan vazgeçtim. topladığım kuponu da kullanmadım. çünkü kuponu uyguladığım halde bile ancak ''normal'' seviyesine iniyor. mediamarkt'ın her hafta yaptığı gece kuşu kampanyasındaki fiyatlara falan mesela.

edit: mediamarkt web sitesinde şuan iphone 7 2899 tl.

edit 2: mediamarkt kitlendi la, mediamarkt bunların 11.11 olayını bitirdi.

edit 3: firma tekrar 3028 tl'ye çekti fiyatı.
  • çökmüştür. yapacağınız kampanya ancak bu kadar olur. mobil uygulama hiç açılmıyor.
  • elektronik kategorisinde %11 komisyonla ürün sattığım, kargo parasını benden almayı bırakan ya da unutan site. n11 kelimesinin anlamsız bir domain ismi olmasının bir anlamı olmadığını da ayrıca ispat etmiştir. alana satana hayırlı olsun. var olsun..
  • attıkları taş ürküttükleri kurbağaya değmemiş.
    indirimli bir şey bulan varsa yeşillendirebilir.
  • tanım: 11.11 büyük indirim günü vaadiyle beklentileri bir hayli yükseltmiş olan alışveriş sitesi.

gelin görün ki; ben henüz o büyük indirimi göremedim. indirimli dedikleri ürünlere kupon uygulayınca fiyatlar normal günde satılan fiyatlara düşüyor.
  • la bildiğin boş yere yaygara bunların işi..o kadar kupon vesaire falan filan yine istanbul bilişimden alinacak elektronik cihazlardan daha pahalı tüm ürünler..ama ne demişler susuzluk imaj algısı..doğuşgrubunun destegini arkasina almiş ama sıfır fayda,olanak sağlayan saçma site..
3043 entry daha
hesabın var mı? giriş yap