şükela:  tümü | bugün
 • sıfırı için ankara bayisinde sıra varken, yamaha marka motosikletimi bir akşam üzeri aldığım alışveriş sitesidir. herhangi bir sorun yaşamadım. hatta, bir araba parası ödediğim motor parasını; site, satıcının hesabına ben teslim almadan da yüklememiştir. ki keza satıcı firma bayi beni arayıp, "abi bir problem yoksa n11'e onay verirmisin" demesi bana güven vermiştir.
 • bir ürün alırken birden fazla kuponun kullanılıp kullanılamayacağını merak ettiğim site.

  not: kullanılamıyormuş. mystyc ve sagliginiz icin'e teşekkürler.
 • saat 8'de dağıttıkları kuponları alanlar nasıl alıyor merak ediyorum. 5 saniyede kupon kalmadı diyor.
 • daha önce defalarca kullandığım,son alışverişimde alışverişi tamamşa butonu koyduklarını farketiğim online alışveriş sitesi.ürün elinize geçtikten sonra onay veriyosunuz ve paranız satıcıya aktarılıyo
 • artık tüm alışverişimi buradan yapıyorum çünkü her ürün var. en alakasız ürünler bile bu siteden bulunabiliyor. yüzlerce alışveriş yaptım ve en ufak bir problemim olmadı.
 • bazı satıcıların alenen gerçek olmayan ürünleri, gerçekmiş gibi satmasına müsaade eden oluşum.

  ürün almadan müşteri yorumlarını muhakkak okuyun. fiyatı akıl almaz derecede uygunsa mutlaka satıcı ile iletişime geçip orjinalliği konusunda teyit alın.

  n11 senede 6-7.000tl alışveriş yaptığım bir ticaret portalı. ancak senede en az 2,3 kez başıma geliyor bu taklit ürün gönderimi.

  iade etsem, bu satıcının dolandırıcı olduğunu ifşa edemiyorum. çünkü iade edersem yorum yapamıyorum.

  ürünün sahte olduğunu, satıcının dolandırıcı olduğunu ifşa etmem için illa dolandırılmam gerekiyor.

  tabiki bu tarz art niyetli satıcı sayısı yok denebilecek kadar az. işinde ahlak sahibi herkesi tenzih ederim.
 • çalıştığı kargo şirketine söz geçiremeyen site.

  sipariş ettiğim ses kayıt cihazını gönderdikleri şube, aktarma yapılan şubeden çok daha uzaktı evime. aktarma yapılan şubede bıraksalar kendim gidip alabilirdim, oldukça yakındı. ancak hangi akla hizmet bilmiyorum dağ başında bir yere gönderdiler o kargoyu. günlerce bekledi, ödemeyi ertele seçeneğini sundular ama ödeme kartımdan çekilmişti zaten, orasını da anlamadım pek. kargo şubesini taciz edercesine defalarca kez aradım, ben aramayı kestiğim an meşgul çalıyor telefonları. ancak o zaman kullanabiliyorlardı herhalde, inatla kimse aramalarımı açmadı. kargonun şikayet hattını aradım, n11.com'u aradım (kendileri bir şey yapamayacaklarını söylediler) ve tekrar kargoyu aradım. sipariş kuryeye zimmetlendi günler sonunda. ama ne oldu, elbette ki eve kimse uğramadan kargo yeniden şubeye döndü ve ürün iadeye gönderildi. yahu benim bu ürüne acilen ihtiyacım var ne iadesi, aktarma şubesine gönderin bari kendim alayım diyorum; n11 ürünün mağazaya gelmeden herhangi bir şey yapılamayacağını söylüyor.

  sonuç olarak siparişi iptal etmek zorunda kaldım, şaşırtıcıdır ki paramı sorunsuz iade ettiler. bütçeme uygun başka bir cihaz bulamadım, vize dönemi milletten ses kaydı dilenmeye devam. teşekkürler n11!

  edit: buradaki temsilcilerinin iletişime geçmeleri, sütten ağzımın yanmasıyla kargoyu merkezi bir şubeye isteyip kendim gidip almam sonucu sorun hallolmuştur.
 • bu seneki 11.11 kampanyası için saat 10.00 da 777 tl.lik alışveriş için 333 tl.ye kupon satarak efsaneler arasına girmiştir.
 • kuponlarımızı aldık, beklemeye koyulduk.

  (bkz: arkadaşlar hazır mıyız)
 • enteresan saticilarin oldugu bir pazar, artik bir seyi mi test ediyorlar, sayi saymayi bilmeyen elemanlari mi giriyor ilanlari bilinmez;

  https://urun.n11.com/…620v4-16gb-2x300gb-p217890227

  300.000 kusur liraya da macbook adaptoru satiyor. kendileriyle de bu sayede tanis oldum zaten.

  https://hizliresim.com/rogz5g