şükela:  tümü | bugün
 • ben 3 gündür kupon alabiliyorum sadece hızlı davranmak lazım. geçen yıl firmaların fiyat artırmalarına kızdığım için bu yıl ilk gün denememiştim. arkadaşımın neden denemiyorsun ya sen alırsın. kullanmıcaksan biz bişeyler alırız demesi üzerine 5 kasımda denedim 111 tl olan kupondu sanırım aldım ödeme onaylandı bankada işlem yansıdı ancak kuponum yüklenmedi. n11 müşteri hizmetlerine yazdım yoğunluk sebebiyle sorun olduğunu belirtip paramı iade ettiler. hile olduğunu düşünmedim değil tabi ama bir yandan da ben de yazılım sektöründeyim ve ödeme sistemleri kolay tabirle web servis dediğimiz asenkron işleyen yapılar ile haberleşiyor. aynı anda yüzlerce kişinin istek gönderdiği düşünülürse o yoğunlukta veri tabanı kotam doldu yanıtını iletene kadar bir yandan devam eden ödeme işlemi tamamlanabilir ve kupon kalmadığı halde satış gerçekleşebilir. neyse 6 kasımda daha hazır bir şekilde tekrar girdim ve 66tl lik kuponu aldım yüklendi. 7 kasımda ise 100 tl lik kuponu aldım o da yüklendi. 8 kasımda da 1111 tl lik kuponu aldım. şuan alt limitsiz 3 kuponum bulunuyor. inanmayan arkadaslar icin ss de atabilirim. nasıl aldığıma gelince ortalama 10sn içerisinde ödemeyi yapmış olmanız lazım çünkü kayıtlı mobil ödeme sistemleri ile n11 mobil uygulaması açık bekleyen bir sürü insan var. bir de hızlı internet vs. diyenler olmuş öyle bir şey yok hiç kimse artık eski gprs veya dialup hızıyla girmiyor 1mbit netiniz bile olsa yeterli. yaşadığınız gecikmeler ise tamamen karşı sunucunun yoğunluğundan dolayı geç cevap vermesi ile alakalı. son olarak şunu da belirteyim mobil uygulamadan giren biri tarayıcıdan giren birine göre daha avantajlı bunun nedenini açıklamak uzun süreceği için hiç girmiyorum zaten gereksiz uzadı yazı
 • an itibariyle siteye ulaşılamamaktadır. o kadar reklama harcayacağınız parayı biraz alt yapınızı geliştirmek için kullansaydınız keşke.
 • kuponları neden kod ile yüklemeniz gerektiğini anlamadığım site. neden hesabım belli iken kod giriyorum??!! kodu girince kuponu kaçırdınız diyor. ya bu kadar rezalet olmaz. n11 sende zıvanadan çıktın!

  edit: saat tam kuponların aktif olduğunda tıkladığınızda bazı kuponları direk tükendi olarak gösteriyor. aktif olanlar da ki indirim oranı %11-12 den fazlaya denk gelenler bitti deyip size yükletmiyor. iş zıvanadan çıkmış. çoğu satıcı da tıkır tıkır fiyat yükseltiyor. bazılarının yaptığı zam %14 ü buldu. 11 inde buraya ekran görüntüsü koyacağım.
 • an itibariyle filtreleme sistemi çöken alışveriş sitesi.
 • kupon almayı başarabilmiş güzide arkadaşların sanki yazdıkları yöntemleri kimse denememiş bir kendisi hızlı davranabilmiş gibi bunu hızlı olmaya bağladığı alışveriş sitesi, ödeme aşamasına geçemiyorsun ki hızlı olasın.

  tanım: hileli bir algoritma ile kime göre neye göre kaç tane kupon satışı yaptığı belli olmayan sahtekar site.
 • eve robot süpürge alacaktım her hafta zam koya zam koya 3300’den 3870’e getirdiler bir ayda fiyatı. ayıp yemin ediyorum
 • indirim günlerinde almak için sepete almak istediğim telefonu attım.
  ne olur ne olmaz diye, başka bir satıcıdan da ekledim sepete.
  biri kurnazlık yaparsa diğerinden alırım dedim.
  bugün bakayım dedim.
  sonuç:
  https://i.imgyukle.com/2019/11/09/e90bus.jpg
 • arkadaşa phanteks p400a rgb kasa almayı düşünüyoruz. qpbilisim bu kasayı kendi sitesinde 650 tl, n11'de ise 705 tl'ye satıyor. bu durumda indirim kuponunun bir anlamı kalmıyor.

  https://www.qp.com.tr/…-tower-atx-bilgisayar-kasasi

  https://urun.n11.com/…wer-atx-beyaz-bilg-p379148282
 • 11.11 kampanyasını beklemenize gerek kalmayan site. neden derseniz açıklayalım. evet, ilk yıllarında güzel kuponlar, uygun fiyatlar ile 11.11'i aklımıza kazıdılar sağolsunlar. ama son iki yıldır gerçekten indirim sağlayan kuponlar güya dakikasında satılıp tükeniyor; dağıtılan diğer tüm kupon ve çarklar da %10 dan fazla indirim sağlamıyor.

  %10 indirim neyine yetmiyor diyenler olacaktır. bu indirimle alınacak bir ürün halihazırda yaklaşık aynı veya daha düşük fiyata diğer tüm sitelerde (amazon, hepsiburada,trendyol) mevcut.

  örnek olarak:
  arzum ar2019 tost makinesi
  n11 fiyatı:350 kuponla 310 tl olacak
  amazon fiyatı: 294 tl. (aldım ve tükendi)
 • bugün tık hızında kuponlarda net hile var. her gün alabildiğim kuponları bugün alamadım. max 5 saniyede kod girip gönderiyorum. bugüne kadar alamadığım hiç olmadı ama bugün hiç bir koda yetişemedik sözde. paralı kuponlarda zaten sıçtın sıvadın bari tık hızındalarda doğru düzgün iş yapın.