şükela:  tümü | bugün soru sor
  • rezalet puanım 5.

madem keyfi davranılıyor; anlaşmaya aykırı davranılıyor. hakkınızı mahkemelerde arayın. keza buna benzer mağduriyetler yaşayanlarla kampanyalar başlatın.

her şeye eyvallah deyip sözlükte rezalet diye başlık açmak da garip olmuş.
  • türk tipi işletme sistemi. anlamadık, anlayamıyoruz. adam kayırıp, müşteri kandırıp ticaret yapılamıyor.
  • valla yazik. gittigidiyor'a gore daha kullanisli olmasi, anlik indirim ve kuponlar son kullanici icin iyi olsa da bahsedilen komisyon oranlari bence cok fazla.

neyse benim tavsiyem madem hangi entegrasyon firmasinin daha iyi oldugu biliniyor, onu kullanin. ruzgara karsi işemeye ne gerek var?
  • benzer başlığı ben açacaktım, tüm e-ticatet platformları için ama alta gelecek yorumlardan dolayı çekinmiştim açıkçası.

benzer sorunlar benim mağazalarım için de geçerli, gün geçmiyor ki problem yaşamayalım.

şimdi hastanedeyim platformları ve yaşadığımız sorunları yazarak editleyeceğim.
  • şahsen beni şaşırtmayan n11 olayı.
    buradan alışveriş yaparken iki kez düşünün.

ayrıca,
    aldığınız ürünlerin faturalı ve olmasına dikkat edin. sonra n11'deki yetkilileri orjinal olmayan ürün satışı yapıldığına ikna edemezsiniz.
    kendilerinin de bu konuda ilgili mağazanın cevabına göre hareket eder.

(bkz: #77569892)
  • benim mağazama da açık bir şekilde sırf entagrasyon olmadığı için kısıtlama koyuldu. ürün girişi vs engellendi.
  • öncelikle, rezalet puanım 7/10.

puan kırdığım noktalar: fazlaca şeye eyvallah denmesi, entegrasyonu iyi denilen firmalarla çalışılmaması yahut neden çalışılmadığının belirtilmemiş olması (biz ölümlüler bu işe yabancı olduğumuz için, konu hakkında daha iyi bilgi sahibi haline gelebilirdik)

yalnız şimdi şu soru geliyor aklıma. yazarın bahsettiği gibi aşırı fazla bir manipülasyon varsa biz yanmışız, nereden alışveriş yapmalıyız? ben n11'den yaklaşık 2 yıldır falan bir şeyler alıyorum ancak henüz bir problem yaşamadım. bunu da, puanı minimum %98 olan ve en çok işlem yapmış olan firmaları seçerek yaşadığımı düşünüyordum. e şimdi neye göre nereden nasıl alışveriş yapacağız? bir süredir rakiplerine göre bir nebze uygun fiyatlı bir galaxy s9+ , samsung türkiye garantili ürün takip ediyordum. şimdi nasıl güvenip alacağım ben?

ne olacak sonumuz merak ediyorum. paranoyak ettiler bizleri iyiden iyiye. her alışveriş yaptığımız yerde, ulan şu anda ne şiddetle s.kiliyorum acaba diye düşünmeye başladık. sonumuz hayrolsun.

yazar arkadaşa geçmiş olsun, kolaylıklar dilerim.