şükela:  tümü | bugün soru sor
  • görüntülerin hipnoz etkisinden olsa gerek kimse reklamın ne hakkında olduğunu hatırlamıyor. yoksa buralar hep dolardı.
  • dikkat çekmek için daha ne kadar saçma bir reklam yapabiliriz sorusuna cevap olan reklamdır.

reklam şarkısından, reklamda oynayan kıza kadar her şeyin itici olması da cabası.
  • sadece güzel bir kadın kullanılarak alışveriş sitesi reklamı çekilebileceğini gösteren reklamdır..

(bkz: yasemin kay allen)
  • pendik marinada firehouse'un onunde cekilmis reklamdir.
  • müziğini her duyduğumda "alış da veriişin" kısmı anlatım bozukluğu tadında kulağımı tırmalayan reklam.
    -evet domalma kısmı da dikkat çekici, tamam.
  • reklamı yüksek hızlı kamerayla üst üste onlarca kez izledikten sonra vardığım sonuç şudur;

giydiği eteğin göt kısmının kesimi, diz kısmından daha kısa olan bir kızın oynadığı reklam.
  • on numara reklam olmuş. kesin siyah tayt vardır amk.
  • "seks satar"

zöge: bunu ben demiyorum lan, reklamcılar diyo...
  • başlıgı gordugumde cok sey yazmayi dusundugum ancak @2nin muhtesem tespiti ve kose yazısı tadındaki elestirileriyle bisey yazmaktan vazgectigim bu kadarının yeterli olacağını düşündüğüm reklam.
  • reklam sublimalde çok başarılı, "alış da verişim" cümlesinin kullanımından tutun, arka plandaki erkek sesinin tekrar ettiği cümlelere, reklamda oynayan yasemin allen hanım kızımız ve saf çocuğumuzun açılardan kaynaklanan yanlış anladığımızı düşündüğümüz seksapellikleri ve dahası. kutluyorum bu reklamda emeği geçenleri, bizleri tüketici olmaya bir nebze daha yaklaştırdığı için, ve merak ediyorum acaba o siteden biraz alışveriş yapsam hayatıma yasemin allen gibi bir abla girecekmi. bilinçaltım girer diyor artık.