şükela:  tümü | bugün
  • 1 ekim'i bekleyin diyerek dün itibarıyla ilan ettiği indirim kumpanyası şeysidir. geçen sene hanıma'a tilifon almıştım bir de tost makinası. uygun fiyatlı ,kuponlu bişiler olursa neden olmasınn. bekleyelim bakalım 1 ekim'i.
  • konuyla ilgili satışını yaptığımız ürünlerden hangilerinde ne çapta indirim yapılacağı ile ilgili bütçe çalışmalarına başlanıldı . ilk defa katılım yapacağımız için sonucu merak ile bekliyoruz.
  • beyaz yakacılık oynayan plaza çomarlarının eğlencesidir.

umarım yasal bir şekilde dolandırılan herkes sözlüğe gelip ayrı ayrı başlık açıp göz zevkimizi bozmazlar.
  • büyük oyunu yalnızca kendilerinin gördüğüne inanan, onların haricinde herkesin kapitalizmin köpeği olduğuna inanan amazon yerlilerini bolca göreceğimiz başlık olabilir.
  • olursa ekim e diye alttan mesaj verdikleri kampanya sanırım. olmazsa.. sdasdlasid
  • her yıl yaptığı etkinlik ama dh ölücüleri varken zor sıra gelir ekşi tayfasına.
  • donanım ölücülerini, kupon satıcılarını memnun eden sitenin kampanyasıdır.
    n11 bence hb ve gg den daha iyi olması hasebi ile sıklıkla kullandığım bir site. evet beyaz yakayım gidip yerinden alacak vaktim olmuyor çoğunlukla..
    yıllık en az 5-6 binlik alış verişim olur.. ama şu 11.11 olayından neredeyse adam akıllı faydalanamadım.

yine girip baktım ne var diye satılan tüm kuponlar tükenmiş. geçen sene de benzer durumlar olmuştu. her sene oluyor. nasıl bir iş ben anlamıyorum, 5 saniyede tükeniyor.
    bunlardan alıp kar koyup açık açık kupon satan adamlar var, bu durum senelerdir devam ediyor. n11'in gerçek müşterisini koruması lazım. insan gerçekten hayret ediyor..
  • "bir şeyler almalıyım! kesin bir şeyler almam lazım!" hissini iliklerinize kadar yaşatacak olan kampanya.
  • herşeye rağmen takip ettiğim kampanyadır..

ancak piyasadaki ürünlerin fiyatının üçe beşe katlandığı bugünlerde "50liralık" yada "100liralık" indirim kuponları vererek günlük satış rekorunu kırabileceklerini sanmıyorum..
  • hadi yarışmasından 10 kuruş kazanmak için günlük 500 bin kişinin akın ettiği bir memlekette n11'in vereceği indirim kuponlarında size sıra geleceğini mi sanıyorsunuz ? burası ölücüler diyarı bir ülke.