şükela:  tümü | bugün soru sor
 • gökhan açıkkollu adındaki öğretmendir. kemal kılıçdaroğlu'nun açıklaması şöyle:

  ''gökhan açıkkollu, bir öğretmen, 15 temmuz'dan sonra tutuklanıyor. gözaltı sırasında hayatını kaybediyor. gözlatına ilaçların verilmediği bize gelen bilgiler yönündeydi. hasta ise insülini vereceksiniz, nitekim bu adam öldü.

  şimdi bu vatandaşın işkence sonucu öldüğü ortaya çıktı. eşi mümine açıkkollu ile arkadaşlarımız konuştular. hainler mezarlığına gömülecekse vereceğiz demişler. diyanet fetva veriyor, hainlerin namazı kılınmaz diyor. mezarlığa defnedemedik, bahçemize defnetmek zorunda kaldık diyorlar. bu bir dram değil midir? işkence sonucu hayatını kaybediyor.''
 • alın size insanlığımızdan utanmak için bir sebep daha. eğer iddia edilenler doğru ise ve bu adamın suçsuz olduğu ortaya çıkarsa bunu yapanlar nasıl hesap verecek çok merak ediyorum. yargı önüne çıkarlar müebbeti de yerler ama vicdan dediğimiz şey onları asla rahat bırakmayacaktır tabi eğer varsa.
 • kılıçdaroğlu'na gelen bir bilgiyse kesin bilgidir yayalım. bu ülkenin büyük çoğunluğu hainlerin ölümüne üzülmeyecek kadar vicdanlı.

  bahçeye gömülmüşse ne olmuş, ihanet ettiği vatanın toprağına gömülmek acı vermiş olabilir tabii. o da isterdi hain arkadaşlarıyla birlikte aynı ortamda olmak fakat hain kader işte, olmamış.

  çok üzücü bir olay gerçekten. ayrıca bazı illerin merkezinde bile insanların dublex, triplex evlerinin bahçesinde aile mezarlığı mevcut. çok matah, üzücü bir şey değil. dram hiç değil...
 • isimlerinde olan adalet bir gün kendilerine lazım olacak ama umarım o gün her şey için geç olmaz.