şükela:  tümü | bugün
  • yüzme ekipmanları üreten bir fransız firması. decathlon'da ürünlerini bulmak mümkün. fiyatlar genel olarak çok düşük, kalite şaşırtıcı derecede yüksek. sitelerinde antin kuntin şeyler var, ben sadece pullpush dedikleri garip bi su altı fitness aletini, bonelerini ve yüzücü gözlüklerini gördüm decathlon'da. denemek için gözlüğü aldım, çok da memnun kaldım.
  • (bkz: #25171896)
  • decathlon dan 10 liraya nabalji marka yüzme gözlüğü aldım açıkcası memnunum en kalitelilerinin bile bir süre sonra özelliğini yitirdiğini göz önüne alırsak bir yüzme gözlüğüne daha fazlasını vermek özellikle benim gibi amatör yüzücüler için pek mantıklı değil.
  • decathlondan aldigimiz nabaji marka armbands&swimbelt fiyat performans acisindan kesinlikle tavsiye olunur. bizim ufaklik onu takinca yuzmelere doyamadi siz gidin ben kendime kendime yuzcem repligiyle bizide kendini de eglendirdi.
  • şu an fiyat performans kralı olarak gözüken 28 liralık yüzme gözlüğünde bir çeşit ar-ge hatası var. göz yuvalarını birbirine bağlayan s(mall) m(edium) l(arge) şeklinde 3 ayrı plastik aparat koymuşlar kutuya. üstünde m takılıydı, baktım burnumun üstünü feci eziyor, 1 mm derinliğinde de iz yapıyor. hemen bir hevesle l olanı taktım ama o da ne, daha kötü ezdi. şaşkınlık içinde s olanı taktığımda hiçbir ezme olmadığını, gayet rahat durduğunu gördüm ve farkettim ki plastik aparat büyüdükçe üstündeki kavis buruna fazla taklaşıyor, küçüldükçe tepecik oluştuğu için burundan uzaklaşıyor. tam tersi olması lazım tabii. neyse s beden aparatla olay çözüldü ama bu sefer de göz yuvaları birbirine o kadar yaklaştı ki şaşı gibi kaldık. bone + gözlük görüntüsü arkadaş ortamında yeteri kadar goygoy malzemesi vermezmiş gibi buna bir de şaşılık eklendi. havuzun delisi gibi gezicez ortalıkta iyi mi. alacağın olsun telaffuzunu bilmediğim marka. nabayici misin nabayjı mısın nesin.
  • biraz once nabaiji markasinin snorkelini aldim, henuz denemesemde evde denememe oranla iyi :) (evde deneme derken kafama taktim sadece)