• yüzme ekipmanları üreten bir fransız firması. decathlon'da ürünlerini bulmak mümkün. fiyatlar genel olarak çok düşük, kalite şaşırtıcı derecede yüksek. sitelerinde antin kuntin şeyler var, ben sadece pullpush dedikleri garip bi su altı fitness aletini, bonelerini ve yüzücü gözlüklerini gördüm decathlon'da. denemek için gözlüğü aldım, çok da memnun kaldım.
  • (bkz: #25171896)
  • biraz once nabaiji markasinin snorkelini aldim, henuz denemesemde evde denememe oranla iyi :) (evde deneme derken kafama taktim sadece)
  • geniş yüzme tahtasını birazdan sipariş edeceğim. kullanışlı görünüyor.
  • yüzmeye dair en güzel ürünlerinden biri de havuza gidenler için üzerine çıkıp giyinmelik 30 cm çapında yuvarlak pratik bir paspas. kabinlerde pantolon giyerken ayakkabı üzerinde cambazlık yapmaktan kurtarıyor insanı. tavsiye ederim.
  • active ve slim yüzücü gözlüklerinin arasındaki usta deneyimlerini merak ettiğim marka.

kullandığım slimlerde hep gözümü vakumlayıp rahatsız ettiği şikayetim vardı, çok baskı yapıyordu. active leri gördüğüme çok sevindim ama kullanış farklarını çok merak ediyorum. onun dışında boydan slikon kaplaması dışarıdan nasıl görünür acaba ?
  • decathlon dan 10 liraya nabalji marka yüzme gözlüğü aldım açıkcası memnunum en kalitelilerinin bile bir süre sonra özelliğini yitirdiğini göz önüne alırsak bir yüzme gözlüğüne daha fazlasını vermek özellikle benim gibi amatör yüzücüler için pek mantıklı değil.
  • decathlondan aldigimiz nabaji marka armbands&swimbelt fiyat performans acisindan kesinlikle tavsiye olunur. bizim ufaklik onu takinca yuzmelere doyamadi siz gidin ben kendime kendime yuzcem repligiyle bizide kendini de eglendirdi.
hesabın var mı? giriş yap