şükela:  tümü | bugün soru sor
1003 entry daha
  • "ya yolum uzun gideyim de uykusuz neyin alayım" diye gittiğim otogar bayiisinde görünce sarıldığım dergi. istikrarsız bir zaman grafiğinde basıldığı için takipte zorlanıyorum artık ama popülerliğini kaybetmiyor. öyle ki tezgahtar 7 lira dediğinde "al abi şu 10 lirayı üstü kalsın umut sarıkaya'ma feda olsun" diyecektim dergiyle beraber topkek aldığım için diyemedim. alelade bir karikatür dergisinden daha fazlası. küçük evren.
  • her ne kadar 8. sayıdan iyi olsa da boyutu eski sayılar gibi olmadığı sürece içten içe hep yadırgayacağım bu dergiyi. ne güzel diğer sayıları inci gibi kitaplığa dizmişiz hoop birden boyutu değişiyor al sana "umut sarıkaya tipi mutsuzluk" (bkz: umut sarıkaya tipi mutsuzluk tanımları)
    9. sayıda en sevdiklerim : ilber ortaylı celal şengör, conan, sancaktar, şehirler ve bedenler, griler, mahşerin dört atlısı, hepimiz yıldız tozuyuz, valhalla geceleri, theo'ya maktuplar, fırtınalı bir geceydi ve aynı kuru yük gemisindelerdi.
    ayrıca odyseus'un minicik bi köşeye sıkışmasına, en sevdiklerimizden olan kaptan flig mortgage'ın mektupları'nın ve bir klasik hikaye uyarlamasının olmamasına üzüldüm.
18 entry daha