• pis herif, güzel haber verelim dedi, 900 fav aldı şimdi bekliyor. nedir haber uyuz musun nesin ya? yaza kadar bekleriz artık.

tezcanlıyım ben hemen söyle.
  • an itibariyle twitter sayfasının duvar kağıdı değişmiştir. yeni sayının kapağının naber yazan kısmı gözükmektedir güller içinde. yani bu sefer gerçekten geliyor. kesin bilgi yayalım... sayı:7 2017/1 fiyatı:9 tl

dün iyi haberden bahsetti. bugün kapağı ucundan gösterdi. yarın kapağı paylaşsa, ertesi gün derginin ne zaman çıkacağını duyursa, dergi en az 1 hafta sonra çıksa... 1 sene bekledik 1 hafta mı bekleyemeceğiz!
  • -ne kadar ?
    +9 lira.
    -oha! vermem o kadar.
    + sen bilirsin canım ! kimseye zorla dergi aldıracak değiliz!
  • beyler kesin haber, yayalim.
  • kendisini tam artık unuttuk derken pat çıkageliyor. mutlu olmak ne güzel bir şey lan.
  • geliş haberi son zamanlarda alınan en iyi haberdir.

gel be çemçük ağızlım nerdeydin
  • geldi lan, artık utanmadan bakkal sorabilecem :)
  • o kadar ay bekledik şimdi şu 5 gün geçmez artık. ulan umut safi zararsın. bari söylemeseydin çıkana kadar. ben şimdi nasıl bekleyeceğim amk 13 ekim'e kadar?
  • günün en güzel haberi. artık tamamen umudumu kesmek üzereydim, pat diye geldi. merakla bekliyorum. fazlasıyla.

ne yalan söyleyeyim, son okuduğum naber sayısını neredeyse hiç ama hiç hatırlamıyorum, uzun karikatür serisi dışında. bir de umut'un yazısı biraz zihnimde. heee, yazı demişken umarım yazı sayısını fazlalaştırmıştır. umut'cuğum buraları okuduğunu biliyorum, karikatürlerini severim ama yazılarını daha çok severim. ki sen de söylersin benim olayım yazı diye. öyleyse biraz bunlara yönelelim be yavrucum, benim de söyleyeceklerim var serisine 50 küsür lira bayıldıktan sonra bir ay zeytin ekmek yedim , biz fakirleri, durumu yetmeyenleri de düşünsene biraz ühü ühü. ekonomim hala daha düzelmedi, buna da şimdi dokkuz tl bayılınca ister istemez uzun uzun yeni yazılar görmek istiyor miyop gözlerim.
hesabın var mı? giriş yap